Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Protenit lehet vérhigító...

Protenit lehet vérhigító mellett fogyasztani?

Figyelt kérdés

2014. okt. 5. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
sokkal jobban jársz ha nyers répát lereszeled és kevés olajjal (oliva) meglocsolod és megeszed. Minden ilyen készítményt valamivel tartósítanak. Vérhígítót nem zavarja, hiszen csak Á vitamin
2014. okt. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"sokkal jobban jársz ha nyers répát lereszeled és kevés olajjal (oliva) meglocsolod és megeszed. Minden ilyen készítményt valamivel tartósítanak. Vérhígítót nem zavarja, hiszen csak Á vitamin"


Idióta minek, dumálsz bele olyanba amihez halvány lövésed sincs! Ez a tanács amit adtál a kérdező életébe kerülhetne. A répában nem csak A, hanem sok K vitamin is van! A vérhigító úgy működik, hogy kiiktatja a szervezetben a K vitamin véralvadást elősegítő hatását! A tanácsodnak hála növekedne a beteg thrombózishajlama!


Ami a fehérjét illeti én inkább a csirkét javaslom, az lényegesen egészségesebb. Megjegyzem naponta 1g/testtömegkilogramm fehérjénél több fogyasztása kifejezetten nem tesz jót a vesének. A kumarin származékokkal szerintem nem lép komoly kölcsönhatásba a protein, de én a helyedben nem kísérleteznék. Arról nem is beszélve, hogy fokozott a vérzéshajlamod, tehát amíg szeded a testépítést hanyagolni kellene.

2014. okt. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ó és az előző hozzászólást végzős orvostanhallgatóként írtam.
2014. okt. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,igen a repas dolgon én is mosolyogtam :) Nem test építést akarok,csak egy kis sport.Bicikli ,úszás stb...Azt olvastam,hogy a protein tejsavobol készül,tejben,sajtba ugye nincs K vitamin.Egy hétig megpróbálom fogyasztani a proteint,majd egy veretlen megnézzük,hogy mit és mennyire befolyásol az INR értékben.Köszönöm a tanácsot!
2014. okt. 5. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!