Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek ez egészséges...

Szerintetek ez egészséges lehetnek ennek kéros hatásai később?

Figyelt kérdés

Már gyerekkorom óta mindig is túl súlyos voltam (95) kg voltam 15 évesen.

Ezek után tovább híztam és faltam a kaját. 2013-BAN 22 évesen tavaly szültem egy gyereket és 145 kg lettem. De viszont láttam ,hogy a páromnak nem tetszik az alakom és hátha égő lesz neki megjeleni velem egy disznóval.Ezért elhatároztam ,hogy lefogyok és nem leszek többet 145 kg.

Elkeztem különféle fogyókúrákat volt ami segített bés volt ami nem. Idén áprilisig lefogytam 35 kg. Így már 115 kg voltam ,de ezzel még mindig nem voltam ki elégedve és így elkezdtem a zsírleszívatást. Így ezzel lefogytam 95 kg-ra. Egy év alatt 55 kg fogytam. Szóval ez leszenek-e ennek következményei később? De sajnos eközben a párom elhagyott mert azzal az indokal nem vagyok elég jó neki. De most szeptemberben találkoztunk és le esett az álla,bocsánatot kért én persze elfogadtam és újra a család.


2014. okt. 6. 10:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Káros következményei a túlsúlynak vannak. Ez szép teljesítmény. Fogyj még, mozogj intenzíven. Ezen ne múljon az egészséged és a családod.
2014. okt. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm és igen még tervezem a fogyást egy 20 kg
2014. okt. 6. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!