Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fogyókúrázzak vagy tornázzak?

Fogyókúrázzak vagy tornázzak?

Figyelt kérdés
Szóval évekig nem tudtam meghízni. Most végre sikerült, de csak az a baj, hogy a felső testemre- hasamra, csipőmre. Pedig a hasamra pont nem akartam. Vékony vagyok, kb 45 kg és 165 cm. 18 éves vagyok. Ha már meghizni nem tudok (csak a hasamra, ami most nagy és nagyon rosszul érzem magam ettől), szeretnék tornázni, edzeni, de nem akarok lefogyni. A hasamat szeretném, hogy lapos legyen a fenekem pedig kerek. 1 hónapos tornát találtam, már elkezdtem, de a hasamon még nem lászik. Emellett nem tudom, hogy mit egyek, mert össze vagyok zavarodva. Nem fogyni akarok, csak feszes testet és szép idomokat. Tudnátok tanácsot adni nekem? pl. mit egyek, hogy tornázzak stb. Előre is köszönöm szépen. :)
2014. okt. 8. 15:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Feszes tested akkor lesz ha izom van rajtad keves zsirral. Nos a hasad azert nem lapis mert zsiros..



Brutalis fogalomzavarban szenvedsz,menj a sport jategoriaba

2014. okt. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!