Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen ételeket egyek hogy...

Milyen ételeket egyek hogy gyorsan hizzak?

Figyelt kérdés
már bele olvasgattam egykét helyen szereztem némi tapasztalatot hogy hizzak,(összeszükült gyomor,rossz anyagcsere,stb.)én is ugy érzem lassu az anyagcserém 174 cm vagyok és 57 kg ez nekem nagyon kevés nagyon sovány vagyok, és nincs étvágyam szal segitsetek:( (az étkezésem sem megfelelö) de mondjátok mitöl hizok a legjobban?
2008. aug. 12. 15:33
 1/9 anonim válasza:
29%
mcdonalds :)
2008. aug. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Bármelyik gyorsétteremben vásárolható kaják. Barátnőm is attól hízott el, hogy amikor tanulni ment más városba lusta volt magának főzni és inkább gyorsétteremben evett, hiába mozgott, akkor is hízott.
2008. aug. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
64%
Szia.Barna sör étcsokoládéval az beválik. Vagy vannak ezek a fehérje tartalmú porok,amit edzésre kell inni. Attól is jól lehet hízni,de ahoz rendesen enni is kell.
2008. aug. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én most fogok rendelni egy 15% fehérje tartalmu tömegnövelöt :P köszi mindenkinek :)
2008. aug. 12. 20:40
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp ne hallgass az elöttem szólókra! feltételezem hogy nem elhízott hájpacni akarsz lenni!

Szóval semmiképp ne a gyorséttermek egészségtelen ételeivel tömd tele magadat és ne is édességekkel!


HELYETTE: végezz sok mozgást: mind aerobot, mind pedig nagyobb erőkifejtést igénylőt. A fehérjékben - hüvelyesek, olajos magok, TOFU, mérsékelten tojás és tejtermékek - és szénhidrátokban gazdag étrend (elsősorban finomítatlan gabona - pl barba kenyér, durum tészta, barnarizs stb.) segít a súlygyarapodásban, de ne feledd a zöldségeket és a gyümölcsöket se!

A legfontosabb tényező pedig a mozgás, biztosan meghozza az étvágyad!

2008. aug. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ezt a kérdést én is feltehettem volna.Nekem rosszabb 170 cm és 42-43 kg.Elolvasom mit tanácsolnak neked.Én sokat mozgok itthon sétálok a városban megéhezek de néha keveset eszem.Csak sikerül hízni mindkettönknek.
2008. aug. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne akarj gyorsan hízni!
2008. aug. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
én szoktam gyurni de aerobikozni nem de azt hjittem ha gyurok akkor fogyk de az étvágyammal van gond miota kijöttem a korházbool a májam miatt mert ugye 10 kg fogytam de mostanába nem is mozgok :( na de akkor nem adom fel :) köszi mindenkinek
2008. aug. 28. 15:07
 9/9 anonim ***** válasza:

szia! :) én is hízókúrára fogtam magam egyébként 170 cm vagyok és 48 kgés minimum 2-3 kilót szeretnék hízni. én így csinálom:

kb. 2-3 óránként eszem, sokmindent, főleg sok barnakenyeret, gesztenyepürét, főtt kajákat, tejes dolgokat, olajos magvakat stb. amibe van kalória de azért nem egészségtelenek. meg szoktam ilyen súlyzós edzést csinálni hogy ne fogyjak, csak erősödjek. asszem müködik, mert egy hónappal ezelőtt 45 kg voltam és most vagyok 48 :)

2010. dec. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!