Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nyaralás alatt milyen egészség...

Nyaralás alatt milyen egészséges, gyorsan elkészíthető ételeket tudnék készíteni?

Figyelt kérdés

Nyaralni megyünk, apartmanban szállunk meg. Fogyókúrázom, és nem szeretném megszakítani arra a hétre sem. Milyen ötleteitek vannak a főzéssel kapcsolatban? Ebéd, vacsi főleg.

Gondoltam pl, tonhalsaláta, csirkemell, salátával meg hasonlókra, de az olyan egyhangú.

Tudnátok segíteni?


2011. jún. 6. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Hát ha otthon is te főzöl, akkor nyaralás alatt is ugyanazokat tudod elkészíteni.

Natur csireke mell zöldségekkel, párolt hal, saláták stb. A neten rengeteg receptet találsz a google-val.


Üdv!

2011. jún. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Magamnak én főzök igen. Google, tudom. Csak gondoltam vki tud vmilyen finomságot, natúr csirkemell + salit már most unom:)


De köszi a választ.

2011. jún. 6. 14:47
 3/7 anonim ***** válasza:
lecsó barna rizzsel,főzelékek,rakott zöldségek.
2011. jún. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lecsó, pirítós kenyér főtt tojással, tojáspörkölt, caciki, körözött akár kenyérrel, akár magában, akár paprikába töltve, ha van sütő, akkor saslik kis hússal és sok zöldséggel (cukkini, hagyma, paprika), sült hal...

ezek mind illenek egy fogyókúrás étrendbe, és viszonylag kevés munka van velük. Hozzá egyél különféle zöldségeket salátaként, már amelyikhez illik, vagy akár csak nyersen.

2011. jún. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Van sütő is. Köszönöm szépen, szuper ötletek:)

Saslik különösen:)

Hát a lecsóval gondba vagyok, mert drága Párom zsírral szereti, de lehet akkor h. ketté szedem és csinálok magamnak egy adagot kevés olajjal:)

2011. jún. 6. 15:11
 6/7 anonim ***** válasza:

pulykamellett ledarálod még otthon, fűszerek, tojás abból gombócokat csinálj, apartmanba csak sütőbe sütőzacsóba kisütöd, még szendvicsbe is tudod tenni

újkrumpli főve-nagyon finom, és nem hízlal

akármilyen töltött zöldség, pl cukkini, padlizsán, tök

főzelékne tök, spenót, sóska hamar megvan

barnarizs, köles

ha nincs időd főzni akkor naturlében tonhalkonzerv

lecsó, piritott csirkemell, ha grilleztek akkor sovány sertéshús, csirke,

gyümölcsmártás vagy kompót roston csirkemellel

tojássaláta/krém

zabpehelyfelfújt, kekszek házi lekvárral-pl reggeli

töltött gomba, öntött spárga, karfiol

2011. jún. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jajj nagyon szépen köszönöm, egy csomó jó ötletet adtatok. Köszikösziköszi:)
2011. jún. 6. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!