Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyi az ideális testsúly...

Lipusz Eszter kérdése:

Mennyi az ideális testsúly egy 12-13 eves lanynak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 13 éves leszek 2 hónap múlva, és 166 cm, 47 kg-os lány vagyok. Nem szoktam olyan sokat sportolni. Akármit eszek, semmit nem hízok. Szerintetek mennyi lenne az ideális testsúlyom?

2014. okt. 27. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Függ az alakodtól, csontozattól, magasságtól. Szerintem az elfogadható amit írtál. Bár én 165-170 között vagyok valahol és 60 kg, de elég erős a csontozatom meg hát kicsit kezdenek felfújódni az úszógumik.:'D
2014. okt. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
13 évesen ez még elfogadható, még nem vagy "kifejlődve", alakul a tested. A gyerekek általában előbb kezdenek magasságban nyúlni, és utána gyarapodni. Fogsz még nőiesedni, "kerekedni", és ezzel együtt majd a súlyod is gyarapszik még magától.
2014. okt. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!