Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha biológiából és kémiából...

Ha biológiából és kémiából megbuktam, az elég ahhoz, hogy az egészséges táplálkozásra vonatkozó tanácsokat adjak, vagy mást is kell tanulnom?

Figyelt kérdés

2014. okt. 28. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem elég! Bukj még meg gasztronómiából is!
2014. okt. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Sowilo ***** válasza:
Menj át a fogyókúrás témakörbe, ott minden bizonnyal sikeresek lesznek a tanácsaid. :D
2014. okt. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Szintiszoli123 ***** válasza:

Alex J.!

:)


Kéredző!

Hozz már fel néhány példát a közelmúltból, amik kihozták belőled ezt a kérdést!

2014. okt. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az utolsó ez volt:


"A sütőpor tényleg káros? Miért? Mivel váltsam ki?"


De naponta van hasonló sok...

2014. okt. 28. 15:27
 5/8 Szintiszoli123 ***** válasza:

Akkor jó :)

Azt hittem ,a válaszok színvonala nem tetszik.

Nem baj, hogy a kérdések "nehézségi foka" eltérő. Így legalább mindenkinek van esélye kommentezni.

2014. okt. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sowilo ***** válasza:
100%

Kérdező!

Fogyni szeretnék, ehetek kandírozott somlói galuskát, ha csak kevés cukrot szórok a tetejére? Izmosodni akarok, fehérjeport nem akarok enni mert tudom hogy attól impotens leszek, mit egyek helyette, a kenyér parizerrel az jó, ugye? 60 kiló vagyok, szerinted elég vékony vagyok? Egy adag kaja második félével és desszerttel együtt hány kalória, ha eszek még utána valami mást is? Ha almaecetes vizet iszok mielőtt leülök megenni egy kiló kenyeret akkor ugye fogyni fogok? A tej az jó fehérjeforrás, ugye? A 90 napos diéta egészséges, ugye?

2014. okt. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szintiszoli123 ***** válasza:
Fogyókúra kategóriában meg nem is kell szemezgetni. Onnan minden kérdés "best of" kategóriás.
2014. okt. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!