Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez így egy kamasz lánynak...

Ez így egy kamasz lánynak megfelelő mennyiségű/minőségű étel egy napra?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert jelentős fogyáson vagyok túl, utána kb beleőrültem a kalóriaszámolgatásba, de mostmár nagyon szeretnék elszakadni tőle és nem állandóan ezen rágódni, hogy akkor ettől most hízok-e. Tehát kb így szoktam enni egy nap:

Reggeli: 7-8 körül: Egy szendvics teljes kiörlésű/ magvas/ rozsos zsemléből vagy bagettből sonkával, zöldségekkel, sajttal

Tízórai: egy ugyanilyen szendvics vagy pár zablepény (zabpehely, tojás és víz egy kicsi olajon megsütve)

Ebéd: csirkemell változatosan elkészítve (valamikor párolva, valamikor zöldségekkel, gyümölcsökkel sütve, körözöttel töltve, gyrososan, stb) rizzsel, zöldségekkel, durum tésztával vagy néha krumplipürével

Uzsizni nem szoktam, mert későn ebédelek

És vacsira általában olyasmi kajákat szoktam, mint az ebéd, vagy tojás zöldségekkel, bár itt többször van olyan, hogy valami viszonylag gyorsan, egyszerűen elkészíthetőt csinálunk (túróscsusza, krumplistészta, tejberizs) amik ugye annyira nem jók.

Heti 3x járok konditerembe, ezen kívül heti 3 tesiórám és egy kosáredzésem van, hétvégenként pedig 30-40 percet szobabiciklizek.

Szerintetek nem eszem koromhoz képest túl sokat/rosszul? Előre is köszi:)



2014. nov. 11. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
szia! szerintem nagyon sok a szénhidrátbevitel és kevés a zsír!
2014. nov. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi:) Akkor igyekszem lecserélni a reggelim tojásra vagy a tízóraimat olajos magvakra
2014. nov. 11. 21:13
 3/3 anonim ***** válasza:
esetleg csirkecombot is ehetsz a száraz csirkemell helyett. a tojásreggeli a legjobb szerintem. nekem eléggé bevált. én mondjuk sokat eszem valamilyen nyers zöldségsalátát leöntve valamilyen hidegen sajtolt olajjal, néha lehet ilyet is beiktatni.
2014. nov. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!