Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tini lányok! Ti mennyit...

Tini lányok! Ti mennyit esztek egy átlagos nap kb. és mit? Magasság/kg?

Figyelt kérdés

Elgondolkoztam azon,hogy vajon normális mennyiséget eszek-e a korosztályomhoz képest,vagy esetleg túl sokat-e. Nem szeretnék fogyózni 166cm 51kg vagyok. Heti 5x sportolok 1 órát. Emellett próbálok egészségesen étkezni,de nem tartok nagy szabályokat...szerintem a koromhoz megfelelő minőségben étkezem..szóval igen,becsúnak néha sütik, édességek,péksütik,de nem zabálom magam sose degeszre belőlük. Mai menüm:

R: 1 zsemlében felvágott uborka,saláta

Délelőtt még: 1sor mogyorós csoki, 1 alma

E: 1 (100g) fahéjascsiga

V: 1 tál lecsó

Vajon ez nem túl sok? Elhizni azért nem szeretnék. Általában így eszem..Reggelire szendvics. a délelőtt fogyamán 1gyümi esetleg egy kis édesség. Ebédre nem mindig péksütit eszek,csak ma sokáig voltam suliba és valamit ennem kellett. Szóval ebédre szokott menni mindig más..hús/hal/néha tészta/főzelék..stb. vacsira általába valami tojásosat eszem sok zöldséggel. Eddig még nem híztam el, de a hasamon van egy pici felesleg ami még nem nagyon zavar,de följebb nem szeretnék menni. Elkéne kezdenem diétázni,hogy ne hízzak el, vagy ez a heti 5 edzés mellett a fejlődő szervezetemnek nem sok?? 15/l


2014. nov. 14. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem sok, de minőségileg sz*r.
2014. nov. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ebédelni szoktam, ami épp van, meg ha később délután megéhezem, még rágcsálok valamit, de nem sokat.

161cm, 55kg


Te egyáltalán nem eszel sokat, ha eddig nem híztál el, ezután se aggódj miatta. Főleg így, hogy edzel is.

2014. nov. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az én hasamon is van egy kis felesleg, de ennek ellenére csinosnak érzem magam, és nem igazán foglalkozom azzal, hogy mit eszem. 14/L 160 cm, 46 kiló.
2014. nov. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te nem vagy kövér és nem is fogsz elhízni. Elhízni akkor lehet ha kalóriapluszba kerül az ember. Heti öt edzés sok, legyen inkább csak 3. Keress rá a fegyencedzés c. könyvre. Alap tornagyakorlatok vannak benne, amik otthon is elvégezhetőek. Totál kezdők is csinálhatják, ugyanis a könyv fokozatokban halad. És nem eszel túl sokat, ez átlag magyar kaja, abból is baromi kevés.
2014. nov. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!