Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Most akkor hány kilo vagyok?

Most akkor hány kilo vagyok?

Figyelt kérdés
Most mértem meg magam a mérlegen. Először 46,6-ot mutatott. Ezt kicsit kevésnek találtam, és megmértem mégegyszer: 47,7. Aztán mégegyszer: 48,5, majd mégegyszer: 47,9. Sima padlófelületen mértem, most megint megmértem a szőnyegen 5-ször: 46,0; 47,2; 47,5; 46,2; a végén meg 49,1 voltam. Digitális mérlegről van szó, ilyen üveglapos. Nem tudom eldönteni. Legjobb lenne a 49,1 a 155 cenmtimhez. (most mértem mégegyszer: 47,2) Számítsak átlagot? Veletek fordult már ilyen elő?

2014. nov. 17. 14:22
 1/6 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
cseréld ki a mérlegedet
2014. nov. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Addig vidd vissza, amíg jótálásban van.
2014. nov. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

gyanús, hogy haldoklik és/vagy pontatlan az a mérleg!

a legtöbb gyógyszertárban van mérleg, ami pontosan mér. ha nagyon fontos, akkor menj be és mérd meg magad ott. (én is szoktam néha, ha gyógyszert váltok ki vagy ilyesmi. mások is szokták. megkérdezed a patikust, és ennyi.) és javíttasd meg a mérleget, vagy járj utána, mert valami nem stimmel. :D

2014. nov. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az van, hogy a mérleg akkor is mutathat más eredményt, ha egy kicsit előredőlsz. Mindig ugyanazt a felületet használd, lehetőleg kemény padlót, és tessék egyenesen állni.


További szabályok: reggel, nagyvécézés után tessék mérni.

2014. nov. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szintiszoli123 ***** válasza:
#4-et annyiban egészíteném ki, hogy nem mindenkinek reggel van a nagyWC. Mérd magad a reggeli kis vagy nagy WC után, reggeli előtt. Ahhoz viszonyíts!
2014. nov. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, és semmiképp se szőnyegen vagy szőnyegpadlón! Én mindig felhajtom a szélét, és ott mérem magam a kövön.
2014. nov. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!