Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan erőltessem magamra a...

Hogyan erőltessem magamra a vizet és hogy birhatnám magam szabályozni?

Figyelt kérdés
Nagyon keveset iszok meg legjobb esetben fél litert valamint hiába határozom el magam hogy próbálják egészséges ételeket enni mindig visszaesek. Mit tehetnék?

2014. nov. 29. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha se nem eszel, se nem iszol, meghalsz. Előbb, utóbb. Nem értem, mit kell ezen erőltetni?
2014. nov. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem hogy nincs étvágyam eszek csak egészségtelen dolgokat. Meg nem iszok vizet mert nem vagyok szomjas pedig kéne
2014. nov. 29. 20:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Viztartalom levesben, tejtermékekben, gyümölcsökben, stb. is van, kérdés, hogy ilyesmiből mennyit fogyasztasz. A dinnye kb. 80 százaléka viz. Napi fél liter folyadék nagyon kevés, abból kiszáradás lesz, de szerintem ennél több folyadék kerül a szervezetedbe, legfeljebb a vizet utálod. Magadat pedig akaraterővel szabályozhatod. Van olyanja az embernek, és sokkal jobb használni, mintsem valami vesebetegségnél kikötni...
2014. nov. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%

Hány éves vagy?


Először is felejtsd el az üdítőket ,csap vizet is az egy hányadék .


A minimum folyadék (tiszta víz!) amit minden embernek fel kellene vennie az ((testtömeg *3)/100) liter naponta ha nem csinálsz semmit és szobahőmérsékleten vagy . Nyáron a szorzó emelkedik 4-5 re is nyugodtan.


Ezt senki nem tudja tartani csak az akinek van víztisztítója .

Én napi 2 liter vizet desztillálok le és 1,5 l üvegekbe töltöm ,ezt viszem magammal így iszogatom meg a napi adagomat .


Reggel eleve nem kávét iszol hanem 3dl deszt vizet , gyorsan elfogy csak nem kell elfelejteni napközben inni .


Azért nem tudsz inni mert az a víz ami ásványvíz ,csapvíz tele van mindenféle ásványi és vegyi szrral amit ha ilyen mértékkel innál akkor csak vesekövet kapnál a végén . Az emberi szervezetnek lágy víz kell , ha veszel egy desztilálót ebayen (én 40ért vettem) napi szinten 20 Ft ból megoldod a lágy vizet (ez sem tökéletesen vegytiszta de fényévekre van a szódától ,csapvizektől).


Mások a csapra szerelhető ozmózis szűrőket használlják azzal még kevesebbet kell foglalkozni de a cseréje sujos pénzbe kerül én inkább a villanyt fogyasztom .


Más meg cukros kólákat iszik és 40 éves korára úgy néz ki mint egy múmifika a szövődményes betegségektől meg meg akar halni .


https://www.youtube.com/watch?v=vtXo_A01KoI

2014. nov. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én valahol úgy hallottam, hogy nem szabad desztillált vizet inni, mert halálos lehet :O
2014. nov. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Marhaságokat azért nem kéne irni. Az infuzió alapanyaga is desztillált viz pl., ehhez adják a natriumkloridot, káliumkloridot, stb. A normális vizben vannak ásványi anyagok, ezekre a szervezetnek szüksége van. Igyatok forrásvizet, ha találtok tiszta forrást.
2014. nov. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem mondtam, hogy biztosan így van, csak hogy ezt hallottam... attól még lehet marhaság :D
2014. nov. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor most csap vizet vagy tisztitottat igyak?
2014. nov. 30. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!