Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Segítség! Ugye nem tettem...

Segítség! Ugye nem tettem végleg tönkre a gyomromat?

Figyelt kérdés
Szóval, arról van szó, hogy elkövettem egy óriási baromságot. Mivel sok jót olvastam az almaecet hatásairól, ezért néhány hete elkezdtem inni mindennap reggel, fél liter langyos vízbe tettem egy teáskanálnyi mennyiséget. Múlthét péntek óta állandóan zuborog a gyomrom, és ilyen korgó (morgó) hangokat ad ki, pedig nem is vagyok éhes. Ráadásul fel is vagyok puffadva, és hasmenésem is van. (Igaz, csak reggelente.) Eddig nem volt ilyen gondom, nagyon is jó volt az emésztésem. Én mindezt az almaecet hosszútávú fogyasztásának tulajdonítom, mivel semmi mást nem változtattam a táplálkozásomon. (Tejterméket és glutént nem eszek, vagy csak nagyon ritkán és kis mennyiségben, mivel tudom, meg érzem is, hogy nem jó.) Mit tegyek, hogy helyreálljon a rend a gyomromban? :(
2014. dec. 3. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az almaecettől van. Vagy pedig most érzékeli igazán a szervezeted az átállást és így reagál, és majd később megszokja.

Egyébként az ilyen keverékbe szoktak mellé tenni egy kis mézet is, hogy finomabb legyen, ne annyira fanyarkás.

2014. dec. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%

De minek kell ilyen baromságokat csinálni amúgy? Na mindegy.

Hagyj fel ezzel a csodás szokással, aztán ha nem javul, fordulj orvoshoz..

2014. dec. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem baromság. Nézz utána, mielőtt lebarmozol bármit is!
2014. dec. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Inni kellene egy deci pálinkát, jóféle házit. Akut gyomorpanaszokra az Unicum is kitűnő megoldás.
2014. dec. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!