Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hol lehet kapni sörélesztőt?...

Hol lehet kapni sörélesztőt? Jó a pattanások eltüntetésére?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok és nagyon zavarnak a pattanásaim. Bőrgyógyásznál és kozmetikusnál is voltam, de csak ideiglenesen tudott a kozmetikus segíteni, a bőrgyógyász krémjei meg csak enyhíteni tudtak a pattanásokon. Szigorú étrendem van és gondosan mosom az arcomat, nem eltulzottan arra is figyelek. Egyszerűen más nem tudom mi lehet a probléma.(streszt amennyire tudtam kiigtattam az életemből, és figyelek arra hogy elegendő idöt aludjak) Sószappannal is próbálkoztam, de a bőrőm túl ellenálló volt hogy vérbőséget tudjon okozni. Ugyhogy ha kivülről nem tudom rendbehozni az arcom akkor belülről próbálom. Tehát visszatérek eredeti kérdésemhez, hol lehet egyáltalán sörélesztőt kapni és jó egyáltalán a pattanásokra? Egyéb ötletet is elfogadok, ha azzal pattanástalanítani tudom az arcom:)
2010. febr. 1. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Dm, Rossmann... drogériákban.


Igen, tényleg hat.

2010. febr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok, paradicsommal néha mosd át az arcod, nagyon szép tiszta lesz tőle a bőröd. (Gyulladáscsökkentő hatású)


Ne egyél zsíros, fűszeres ételeket, pl. chips, csoki...


A Dermofil paszta nagyon hatásos még, dm-ben meg Rossmannban kapható az is. Nekem bevált.

2010. febr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem hatni fog.:)
2010. febr. 1. 22:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is :) Nekem ezek mind bejöttek.
2010. febr. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!