Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mostanában gyakran előfordul...

Mostanában gyakran előfordul nálam gyomorégés és hasmenés, hasmenés egyébként is, de főleg mensinél, mit tehetek ellene? 18/L

Figyelt kérdés
Régebben nem volt hasmenésem menstruációkor, ellenben nagyon örülnék, ha csak havonta pár napot lenne. De mostanában néha csak úgy "rám jön", nem nagyon híg, viszont nem is túl szilárd és ez megnehezíti a mindennapokat. A helyzetet nehezíti, hogy koleszos vagyok. :S Arra gondoltam, hogy a táplálkozásommal lehet valami baj. :/ Mik azok a kaják, amik egy koleszos számára könnyen elérhetőek, egyszerű megfőzni és enyhítik a fentieket? :S Vagy miket kéne elkerülni? Köszi előre is! :)

2013. szept. 3. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy cukros, tej, vagy lisztérzékeny?
2013. szept. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Tesztelheted magad úgy, hogy csak krumplit, rizst, egyik kis natúr husit eszel pár napig, és utána megpróbálod bővíteni az étrendet csak tejtermékkel, ha az ok, akkor gabonafélék stb... így kiderülhet mi a gond. Én amúgy a tejcukorra tippelnék.
2013. szept. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Hát a tejet nem szeretem, ha ez jelent valamit :/ Csak kávéban iszom, azt viszont szoktam :/

Amúgy köszi a tippeket! Sztem megpróbálom az étrendkiegészítős dolgot és megpróbálok egészségesebben enni, nem olyan zsírosan meg ilyenek! :)

2013. szept. 4. 22:22
 4/5 A kérdező kommentje:

Amúgy tudtommal semmilyen érzékeny nem vagyok :S

És ha ki akarom deríteni, hova menjek? Háziorvoshoz?

2013. szept. 4. 22:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen a háziorvossal kell megbeszélni.

Egyébként a lisztérzékenységre már lehet kapni a gyógyszertárban tesztcsíkot. Kicsit drága kb, 4 ezer fölött van.

2013. szept. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!