Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit szóltok ehhez a diétához?

Mit szóltok ehhez a diétához?

Figyelt kérdés

Itt olvastam egy kommentben,hogy van egy diéta ami abból áll, hogy 3 napig csak fehérjét eszik az ember és a 4. napon pedig mehet a szén-hidrát. A magyarázat ez volt:


"3 nap alatt a szervezet tele lesz vízzel , ugye a sok zöldésg a sok víz a húsok stb..magas a víztartalma , és a 4. napon amikor szén-hidrátot eszünk avgy keményítőt( kukorica,bab,borsó) vagy gomba..ugyanis ezeket is csak szén-hidrát napon lehet enni..akkor ezen a napon a szén-hidrát és keményítők felszívják ezeket a nedveket a szervezetben a méreganyagokkal a zsírral a hájjal és ürít a szervezet". Kinek mi a véleménye?



2015. jan. 4. 20:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Őőő.. én nem szeretnék konkrétan válaszolni erre.


Fontosabbnak találom, hogy ezt Te magad gondold át.


Vajon az elfogyasztott víz benne marad a szervezetedben, vagy esetleg pisilni is szoktál?


Vajon egy nap alatt megevett ch mennyiség mégis.. mennyi vizet 'szívhat fel' ?


Amikor a keményítőt megemészted és cukorként a véredbe kerül.. megemeli az inzulinszintedet, elkezd a sejtjeidbe épülni, zsírként raktározódni akkor.. vajon mennyire is vinne ki magával vizet?


Meg egyébként mi értelme lenne vizet inni (enni) azért, hogy aztán kipisild, ez milyen diétás cél? Hát igyál vizet, aztán kiadod magadból -> még aznap ;) ehhez minek diéta?


Miért pisilnél ki zsírt? A vizeleted tetején úsznak zsírok?


Ezeket gondold át, ez fontosabb mint hogy én annyit válaszoljak, hogy hülyeség.

2015. jan. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!