Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hány nap telik el mire a...

Hány nap telik el mire a szervezet raktározásba kezd?

Figyelt kérdés
Pár napja nem ettem szinte semmit és fogytam is 2-3kg-ot, de ma már annyit ettem, hogy tartok tőle, hogy ezt amit ettem az egyből beépül.
2015. jan. 9. 21:30
 1/3 Szintiszoli123 ***** válasza:
Ez nem így működik. Olvasgass. Elsőként keress rá, mi az a glikogén raktár!
2015. jan. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igaz. Testépítőknek is így kellene kajálniuk, és akkor pár nap koplalás után csak úgy pattanna fel rájuk az izom, beépülne minden megevett fehérje.. baromság.


Egyébként a kérdés kb. megválaszolhatatlan. Van, aki koplalással fogy, utána meg tudja őrizni az alakját (kérdés, hogy milyen étrendre áll vissza az ilyen ember?) és vannak, akik koplalnak, visszatérnek a rossz étrendjükhöz (na nem mintha a koplalós jó lenne) aztán újra koplalnak, végén hájas testük lesz és tényleg satnya izomzatuk, károsodott pajzsmirigyük.. na ennek nincsen értelme.


Másfelől 1-2 nap éhezést kibír a szervezetünk, nem akarom azt mondani, hogy evolúció, így alkalmazkodtunk mert ez baromság, de.. hát így lettünk teremtve vagy mi, ennyit bírni kell egészségkárosodás nélkül. Ez nem azt jelenti, hogy ez jó de nem kell túlparázni.

2015. jan. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2015. jan. 10. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!