Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek mit egyek hogy...

Szerintetek mit egyek hogy minden nap legyen székletem? De nem akarok gyogyszert szedni!

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok,és 52-54 kg! Amikor szilveszterkor hánytam:( akk utánna kb 1 honapig rendesen mentem wc-re de már lassal 2 hete nem megyek minden nap:( ugyan ugy eszek pedig. AM pls kiméljenek akik azt mongyák h hányka rendszeresen!!!!Köszike elöre is!
2010. febr. 7. 16:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Egyél sok gyumolcsot és zoldségeket,és igyàl sok folyadékot,és fontos a mozgàs!
2010. febr. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

növeld meg a rost beviteledet és ennek függvényében a folyadékmennyiséget is. mert ha nem akkor székrekedésed lesz.

és minden este egyél meg 1 v 2 joghurtot.

2010. febr. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszike! Bár eszek egy csomo gyümölcsöt,és naponta min2 litert iszok! HA minden jol megy akk majd márc tol járok kondizni,és akk talán jobb lesz...
2010. febr. 7. 17:14
 4/15 anonim ***** válasza:
Fehér, finomított lisztből készült ételektől lehet székrekedésed, állj át korpás vagy magos kenyérre.
2010. febr. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Semmit.

Én sem járok naponta és az égvilágon semmi bajom nincs ezzel.

2010. febr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszike a korpás dolgot megprobálom!



18:54-es: engem igenei zavar h nem tok menni minden nap! ez nem tul egészséges dolog! szal bocsika de én akarok rajta változtani!!!

2010. febr. 7. 19:17
 7/15 anonim válasza:
Ha már végképp semmi sem segít,vegyél tamarin lekvárt(gyógynövényekből készül,gyógyszertárban kapható).De elsőnek próbáld ki a többi tanácsot!
2010. febr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszike:D remélem vmi beválik!

Am szedek görögszéna magot,és mivel azt irta h nincs mellékhatása,és mérgezése, csak annyi h hasmenése van az embernek... nekem 1x volt azota sem:S szal semmi nem jön be! kezdek elkeseredni!:(

Am milyen izű a lekvár?:$

2010. febr. 7. 19:48
 9/15 anonim ***** válasza:

18:54 vagyok

Kifejthetnéd bővebben is, hogy mi a probléma abban, hogy valaki 2 naponta jár, mert akkor van ingere és főleg, hogy ez mitől rosszabb annál, mint aki gyöngyöző homlokkal próbál feltétlenül naponta szülni legalább egy minimálisat, vagy direkt sakkozik a kajákkal, hogy elmondhassa, na én 1 naponta járok.

2010. febr. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
A lekvár: hát nem finom :),de nem is kell ízlelgetni... Én úgy szoktam,hogy egy teáskanálnyit leküldök 2dl vízzel.Eddig mindig segített,de már csak végszügség esetén nyúlok utána. (gyerekkorom óta problémás a dolog.. heti 1 max. 2..,de azt mondták,ilyen az anyagcserém) Igaza van annak aki írta,nem kell ám minden napra várni,van aki nem olyan szapora emésztésű...Ez nem feltétlen baj.Lásd az én pl.-m.De ,ha már sokáig nem voltál wc-n érdemes valahogy segíteni magad/on/nak,mert amúgy baj is lehet(pl.aranyér) És még valami,a glicerines kúp is van akinek bevált,nekem a lekvár barátságosabb :)
2010. febr. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!