Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Honnan tudok ingyen parlagfüve...

Huskyloverapach kérdése:

Honnan tudok ingyen parlagfüvet szerezni?

Figyelt kérdés
Budapesten lakom és kéne parlagfùvet ennem ,csak mert. Honnan tudok szerezni ingyen és nem megvenni gyógyszertárbol nagyon sok pénzért?

#gyógynövény #Parlagfû
2015. jan. 18. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Kincsem, elhiszem, hogy hiányozni akarsz pár napig a suliból, de allergiával nem jó szórakozni, mert ebbe akár bele is halhatsz. Vagy esetleg az, akivel ki akarsz cseszni.
2015. jan. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jóètvágyat! Nálunk annyi van mint a fene :(
2015. jan. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm kisanyám épp hogy megakarok gyogyulni.

#2 hol laksz tényleg kéne irj privit ha ugy jobb

2015. jan. 19. 00:08
 4/10 anonim ***** válasza:
szomszéd telekről felőlem lekaszálhatod az összeset :D pár évig elég lesz
2015. jan. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elhanyagolt területeken van sok.
2015. jan. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Elmész valami forgalomtól jó messze lévő, nem elkerített kertbe, parkba és tuti találsz majd szezonban.

Amúgy nem tuti módszer, de te tudod, kipróbálhatod, csak ésszel, bár ha valaha problémád volt keresztallergénekkel, akkor tartsd kéznél az ügyeletes orvos számát, mert szükség lesz rá.

Az egyetlen probléma, hogy nem tudod mivel szennyezett és milyen pollen-koncentrációjú a növény, amit megeszel.

2015. jan. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Még neked fizetnek, ha elkezded ritkítani :)


Szólj, ha tényleg jó! Én még nem tudom hova tenni, mint gyógynövényt.

2015. jan. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok, ugyan pestmegy3 de nagyon a szélén.. 3-4 ezerből lejöhetsz, most viszont nem tudom h van-e parlag. Réten van amúgy :D
2015. jan. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Soha semmire nem voltam vagyok és leszek allergiás mert az allergia egy hülyeség.
2015. jan. 20. 15:15
 10/10 anonim ***** válasza:

Akik nem tudják hogy miről van szó:


Az allergia a háttérhatalom műve és a gyógyszerek miatt vagyunk allergiásak a parlagfűre csak azért mert a parlagfű egy remek mindenre alkalmas gyógyszer. (a rákot 8 nap alatt "gyógyiccsa", megmondták az újvilágtudatpontkomon)


... és az ilyenek szavazati joggal is rendelkeznek.

2015. jan. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!