Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi okozhatja, hogy kávézás...

Mi okozhatja, hogy kávézás után fáj a hasam/hasmenésem lesz?

Figyelt kérdés
Először azt hittem, a tejtől van, ezért vagy laktózmentessel, vagy rizs-, vagy mandulaitallal iszom, de hiába, akkor is képes megfájdulni. Tudom, hogy a zöld-, és a mate teát ajánlják helyette, de nekem az egyrészt nem elég ütős (még a mate talán, de csak olyan erősen, ahogy az argentinok isszák, az meg azért nem túl finom), másrészt szeretem a kávét! Napi egyet iszom csak, de utána jön a szenvedés..:-/ Tudtok valami alternatívát? Pl. ha ti is így vagytok ezzel és találtatok olyan kávét, ami után nem fáj.. Régen csak akkor volt bajom tőle, ha éhgyomorra ittam, de ma már teljesen mindegy.

2015. jan. 26. 21:11
 1/3 anonim válasza:
Ganoderma kávét javaslok, mert az lúgosít. Többektől hallottam, hogy ettől nem ég az ember gyomra. A Ganoderma hatása: [link]
2015. febr. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Energia ital.
2015. dec. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Energiát csak nyáron iszom, ha nem akarok meleget. Amúgy azt nem tudnék minden nap, mert azért a kávé ízét jobban szeretem.

Egyébként mostanában nem bántja annyira a hasam a kávé se, nem tudom, miért. :)

2015. dec. 29. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!