Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet hasmenésem attól, ha...

Bálnafing kérdése:

Lehet hasmenésem attól, ha túl sok milka csokit eszem?

Figyelt kérdés
A héten minden nap ettem egy milka csokit (általában oreósat) és minden nap hasmenésem volt. Ezzel valami nagyon nincs rendben. Nagyon frusztráló érzés, és kellemetlen.

2014. dec. 17. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet, h vmit nem bírsz benne. Én arra a krémre gondolok. Mert önmagában minden nap 1 csoki nem okoz "fosást".
2014. dec. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én is minden nap ettem milka csokait,oreosat szintén,minimum 1-et vagy 2-öt. de sztem nem attól van hasmenésed. vmi mást ehettél ami megártott. esetleg lejárt szv idős felvágott,vagy vmi, ami romlott volt nem tudom. gondold át mit ettél. de ez a vmi ami ilyen gyorsan átment a szervezeteden az nem a milka..
2014. dec. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Igen...semmi nincs ezzel rendben kedves Maricsuj!

Hiaba is ez a kedvenc csokid, mert tudom hogy az, lekell hagyd az evest!!! De attol meg vehetsz minden heten egy 10 lejes oreost, persze nem muszaj megedd, inkabb add nekem mert huseges baratned szivesen elfogyassza helyetted is ^-^ mert rendi-bendi vadjok <3

Mnaa...

s mostantol nem a bundaskenyer fog fostatni hanem az oreos milka :)) ez tsuts

mar ertem a Dedemanos sztorid, most vilagosultam fel :))

U.I Az oreos milka fostaaaat

2014. dec. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Huánítá Száncsez, hogy az egész világgal megosztod a Dedemanos ügyeimet. Tudtam, hogy nem bízhatok benned :'( Amúgy ja. A bundáskenyér lejárt most az oreosmilka fostat. Am te jaitottad ki a fosást hasmenésre? :))))))
2014. dec. 17. 20:17
 5/6 anonim válasza:

Ertesitjuk, hogy On egy nem kivant szot hasznalt fel kerdeseben! Rendszerunk tudomast szerzett rola es muszaj volt kijatviccsuk Ont mert eleg szarul irt.

Megerteset kosznjuk,

Rendszer

2014. dec. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi rendszer, nagyon rendibendi vagy... azért bekaphatod a pélóm :)
2014. dec. 18. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!