Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tehet erről a citromlé?

Tehet erről a citromlé?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hete iszok minden nap olyan 2-3 kanálnyi citromlevet, és egyre inkább azt veszem észre, hogy nem vagyok éhes. Még csak meg sem kordul a gyomrom egész nap, nem is fáj.

A suliban megeszek egy otthonról hozott szendvicset. Miután hazaértem, összedobok egy kis bögrés süteményt, eszem valami gyümölcsöt (újabban a trópusi gyümölcsökre vagyok rákattanva) és mostanában kb. ennyi a napi kajám.

Este, mikor a többiek vacsoráznak, egyszerűen nem vagyok éhes. Nem...


2-3 naponta edzem: 100 felülés (4x25), 60- néha 90 guggolás (30x2 vagy 30x3), 60 láblengetés (jobb és bal lábbal külön-külön 2x30). A gyakorlatokat váltogatva végzem, amikor az egyik rész végére értem, mindig csinálok 30mp-s kitartást. (30 mp-ig guggolva/lábat vízszintesen tartva/fél felülési pózban maradok)


Olvastam már mindenfélét a citromléről, de nem tudom minek higgyek. Létezik, hogy a citromlétől megy el az étvágyam?


14/L



2015. jan. 27. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Még ha bármi köze is van hozzá akkor sem egészséges hosszú távon. Ha nem akarsz később egy csomó bajt akkor egyél rendesen..... de tényleg!
2015. jan. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is így vagyok ezzel vannak olyan napok amikor nem is eszem (nem szoktam citromlevet inni) szerintem ez lehet hogy az ilyen korú embereknél nem "népszerű" az étvágy? 14/L
2015. jan. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem szándékos, hogy ennyit eszek. Egyszerűen csak nem kívánom a sok ételt, nem esik jól:/ Azért próbálok odafigyelni, hogyha nem is vagyok éhes, akkor is egyek valamit.

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

2015. febr. 1. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!