Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tehetném izmaimat...

Hogyan tehetném izmaimat látványosabbá, szálkásabbá, táplálék kiegészítők és fehérje sűrítmények nélkül?

Figyelt kérdés
Kb 1 éve adtam le szinte minden súlyfeleslegemet, most 174 magas 69 kiló vagyok, kis súlyokkal csinálok sok gyakorlatot edzés gyanánt, szákásítás céljából. Ha van valami jó tanácsotok írjatok…előre is köszi
2010. febr. 8. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Normális étrenddel.

Többihez basszus annyit fűzök hozzá, hogy olvass már szakirodalmat!

2010. febr. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
csinálj több aerob gyakorlatot pl.:futás,biciklizés,vagy menj el aerobikozni.bár lehet hogy olyan a testalkatod hogy nem tudsz jobban szálkásodni.ilyenkor szoktak zsirégetőt szedni,amit nem ajánlok,mert te már igy is elég szálkás lehetsz.mondjuk attol függ hány éves vagy.én 18 éves koromba voltam 175cm;75kg és inkább hizni akartam.nade te tudod
2010. febr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igazából az több aeroval attól tarok esetleg még zsírt égetnék, de azt már nem akarok, max alhasról, a sok kis súllyal való gyakrolatot pedig mindig kifáradásig nyomom, de egy ideje semmi eredménye:/


23F

2010. febr. 9. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!