Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Sajnos elég rossz az étvágyam...

Sajnos elég rossz az étvágyam főleg reggelizni nem tudok. Ismer valaki jó étvágygerjesztő módszert?

Figyelt kérdés
A dologhoz hozzátartozik hogy depresszióval és szorongással kezelnek amire gyógyszert szedek de nem mindig tudok előtte reggelizni mert a szorongástól hányingerem van vagy csak szimplán semmit nem kívánok.

2015. jan. 31. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:

én felest ittam reggelente még tinikoromban, de pszicho gyógyszerekre te nem ihatsz.

nekem fizikai fájdalmaim voltak, és amiatt nem tudtam enni, az alkohol nagyon jót tett és el tudtam menni suliba, és később enni is tudtam.

később kiderült hogy súlyos betegségem van, és mikor azt kezelték gyógyszerrel már nem volt szükségem a felesre.

2015. jan. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szóval azt akartam mondani hogy nem lehet hogy van neked is valami bálbajod? a szorongás sokfélét ki tud váltani.

egyébként pedig B vitamin jó.

2015. jan. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a szorongás miatt nem tudsz enni, az abbamarad, amikor beáll a gyógyszer. Lehet, hogy más adag kell. Az önmagában nem baj, ha reggel nem bírsz enni, sokan vannak így (általában a nem koránkelő típusok). Beszélj az orvosoddal a tüneteidről.
2015. jan. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló problémám. Amikor szedtem antidepit, akkor nem tudtam enni és rohamosan fogytam. Nem tudom mióta szeded a gyógyszert? Úgy próbáld időzíteni az evést, hogy miután beveszed a Xanaxot, rá egy órára egyél, akkor lehet valamivel jobban esik az étel. Szedjél Béres cseppet!
2015. jan. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A reggeli fontos! Legalább egy joghurtot egyél meg+ egy túrórudit vagy müzlit tejjel. Nem kell nagy lakomát csapni, de legyen valami a hasadban.
2015. jan. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én Rilexet szedek és aurorixet.Az a legrosszabb hogy sokszor érzem hogy ennem kellene a hasam jelez de undorodom mindentől.Attól is lehet hányingerem ha nem eszek rendesen?
2015. jan. 31. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!