Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Melyik víz a legegészségesebb?

Melyik víz a legegészségesebb?

Figyelt kérdés
ásványvíz? (hallottam h a műanyag palack beleoldódik...), csapvíz ?(arról még több rosszat hallottam) ; 1napos állott víz? forralt víz? vagy ezeken kívül melyik és miért?

2015. febr. 14. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindegyikbe van minimális ellenérv. Csapviz friss. Ásványviz meg ásványviz.
2015. febr. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokan a szűrt csapvízre esküsznek. Én sima csapvizet töltök a poharamba és azt iszogatom amikor már kicsit állt.
2015. febr. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szűrt víz legyen az a lényeg és ne csapvíz.. Nincs szüksége a szervezetnek arra a klórra, ami a vízben van... Vannak, akik azt is mondják, hogy nem tudják tisztítani és kiszűrni a hormonokat a vízből, amik a fogamzásgátló tablettákból kerülnek bele... A férfiak szép lassan elnőiesednek és talán az a sok ferde hajlamú ember is azért van!
2015. febr. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A felsoroltak közül egyik sem a tökéletes víz.


Ásványvíz felesleges pénz és energia kidobás ,az ásványtartalma felesleges és vagy káros a vesékre ,biológiai tisztasága nem számonkérhető mint a csapvíznél.


Csapvíz, rendszeresen ellenőrzik ,szigorú szabványoknak kell megfelelnie , olyan városban ahol folyóból van a hormonokat nem tudják kiszedni.


Állott csapvíz ,csak ha tűző napon állt akkor van valami értelme amúgy possad.


Forralt víz ,megölted a baktériumokat de a tiszta víz egyrészét el is gőzölted így most még sűrűbb csapvíz koncentártumot kaptál ,ez a víz keményebb és koncentráltabban tartalmazza a nehézfémeket higanyt stb.


A legjobb megoldás ha magát a párlatot iszod meg .


A víz desztilálló kifolyójában van még egy plusz aktív szén tasak amin a párlat átfolyik ,én ebből iszok naponta 2,5l t ez már igen igen tiszta víz de az infúzióban lévő víztisztaságot ez sem éri el. A zsidóknak a talmudban pl ez a víz van előírva ivásra és rengeteg betegség kúrájára ,köztük a rák ra is.

2015. febr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!