Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 15 éves lány vagyok.173Cm...

Buzsec kérdése:

15 éves lány vagyok.173Cm 75-80 kg. (Folyamatosan ingadozik a súlyom. ) Fogyni szeretnék! Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Tudnátok írni nekem egy edzéstervet az alábbiak alapján?

-Heti 2-3 edzőtermi gyakorlatok... milyen gépeket használjak?

-Nem futhatok, nem terhelhetem a térdemet egy növési rendellenesség miatt. Ha megeröltetem feldagad és nagyon fáj.. három éve orvosilag igazolt felmentéssel ülök tesin...:/

-fél órás otthon végezhető gyakorlatsor heti 3 napra, lehetőleg hasra és combra írjatok gyakorlatokat... (gugsolás tilos)



Egy másik problémám, hogy akkor is eszek, ha nem vagyok éhes. Ilyenkorra tudok olyan ropogtatnivalókat amikkel nem viszek be sok plusz kalóriát?

Ezen kívül tudom, hogy mit mikor ehetek és mit nem. :) köszönöm, ha komoly válaszokat kapok !



2015. febr. 24. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
beszéld meg az orvosoddal, mit sportolhatsz!...sanszos, hogy az úszás, gyógytorna és a pilates belefér
2015. febr. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy éhes, ne egyél. SEMMIT
2015. febr. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2015. febr. 25. 07:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Menj spinningelni, a bicikli talán nem erőlteti a térdedet. Torna órán sem kéne ülnöd, max a futást hagyd ki, a többi mehet.

Magáról a nassolásról kell leszoknod, a többit tudod (fehér liszt, cukor kizárva!)

De ha mindenképp akarsz vmit enni: jégsaláta felkockazva...., tuti nem hízlal....

2015. febr. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!