Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen rézben gazdag ételeket...

Milyen rézben gazdag ételeket egyek?

Figyelt kérdés
Egy olyan multivitamint szedek, melyben az összes fontos ásványi anyag benne vana rézen kívűl. Miket egyek, hogy pótóljam a rezet? Alapvetően semmitsem eszek csak műkajákat, ezért szedek multivitamin.Miket egyek, hogy pótóljam a rezet?
2015. febr. 28. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem leszel egészséges, ha be is veszed a rezet, hogyha műkajákat eszel, ahogy írtad. Egészségesen kéne táplálkoznod, és akkor nem kéne foglalkozni a réz pótlásával, mert bevinnéd a szükséges mennyiséget, egyébként beírod a google-ba, hogy rézben gazdag ételek és egy csomót kiad.
2015. febr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én nem találtam olyan oldalt, ahol egyértelmű hivatkozások vannak, hogy komkrétan melyik zöldséget, gyümit kell fogyasztani csak olyat, hogy gabonafélék, zöldség, gyümölcs, de ezekből sok van


Na, pont azért eszek multivitamint, mert a műkajával nem megy be ásványi anyag meg vitamin

2015. márc. 2. 20:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Épp ezért kéne normálisan táplálkozni. Komolyan nem értem az ilyen embereket, mint te, akiket ennyire nem izgat, hogy mennyi mérget visznek be a testükbe, pedig pontosan tudják. És egyébként elárulom neked, hogy a multivitamin korántsem pótolja a helyes étrendet, csak megjegyzem ez minden ilyen készítményre rá is van írva, és ha azt hiszed, hogy ez így megfelelő, akkor nagyon tévedsz. És csak a te bajod lesz, ha majd 50 évesen mindenféle civilizációs betegséged lesz. Például: magas vérnyomás, magas vércukorszint, magas koleszterinszint, és az ebből adódó akár szövődménnyel járó betegségek. Nem tudom, hogy mi okból nem vagy képes normálisan táplálkozni, de szerintem nagy hülyeséget csinálsz, hogyha nem adsz rá, hogy minőségi tápanyagot vigyél be, mert az ember szervezete egy idő után megelégeli. Én is csináltam hasonlót. Meg is lett az eredménye, méghozzá egy jó kis hasnyálmirigy gyulladás 12 évesen, amibe akár bele is lehet halni, nézz utána a betegségnek, azóta nagyon odafigyelek erre. És fogytam 20 kg-t. De lehet hogy neked is majd egy hasonló pofon kell, hogy felébredj. Na és mit gondolsz, miért van annyi elhízott az Egyesült Államokban?
2015. márc. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!