Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi lehet a bajom? Nagyon...

Royal1020 kérdése:

Mi lehet a bajom? Nagyon görcsöl a hasam!

Figyelt kérdés
14 éves fiu vagyok! 2 napja nagyon görcsöl a hasam kb 10 percenként és kb ilyen 1 percig tart az erős görcs. a ködökömtől felvele van ez a görcs! 2 nappal ezelött vettem ilyen kínai zacskós levet és azt megcsináltam magamnak és még külön be fűszereztem magamnak nagyon sok borsot raktam bele egy tál levesbe annyit raktam, mint más egy fazék levesbe ettől lehet ez a baj?

2015. márc. 6. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem a borstól van bajod ez biztos. De miért nem visznek a szüleid orvoshoz ?
2015. márc. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De eddig nem jött elő ez a probléma csak most, hogy nagyon fűszereset ettem.Amúgy mondták hogy menjek,de én nem mentem még megvárom a hétvége alatt elmúlik e
2015. márc. 6. 19:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem várnék vele. Ha a gyerekem lennél fognálak és vinnélek az orvoshoz !
2015. márc. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hétfőn minden féle képpen el fogok menni ha addig nem múlik el! De sajnos itt olyan fogyatékos orvos van hogy úgysem tudna semmit mondani
2015. márc. 6. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!