Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A Natuvitec halolajkapszula...

A Natuvitec halolajkapszula biztonságos?

Figyelt kérdés

Anyukám napi 2 ilyen kapszulát vesz be. Elvileg érrendszerjavító, szellemi frissesség serkentő/megőrző hatása van. Norvég gyártmány azt hiszem. Postán kapja kéthavont. 5000 Ft egy doboz, amely 60 kapszulát tartalmaz.

Szerintetek biztonságos, vagy óva intsem tőle?



2015. márc. 17. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a csomagoláson a származási országot és hogy ki a forgalmazó Magyarországon, aztán keress rájuk az interneten. Nézd meg azt is, a csomagoláson szerepel-e magyarul a pontos összetétel (kötelező). ELvben egy jó minőségű halolajért nem extrém sok a havi 5.000,- Ft, sajnos a jó minőségű, tiszta vizekből fogott halakból készülő, tiszta halolaj, amelyiknek magas a vitamin- és az omega-3 tartalma, nem olcsó. A norvég, a kanadai elég drága, de nagyon jó, az izlandi ugyanolyan jó és valamivel kedvezőbb az ára (ebben a műfajban a túlzott olcsóság a gyanús). Ha bármilyen kérdésed van, keresd meg a forgalmazó céget, ha tisztességes cég, válaszolni fognak (én egyszer izlandi halolaj ügyében kerestem meg a forgalmazót, másnap már a hivatalos labor-jegyzőkönyveket is megküldték a termékeikről). A halolaj általában nagyon hasznos, de pld. amit mi szedünk, arra rá van írva, hogy aki vérhigítót szed, az a halolaj szedéséről kérdezze meg előbb az orvosát.
2015. márc. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon hasznos válasz! Igen, szerepel rajta az összetétel magyarul, illetve Norvégiában készült, ráadásul hivatalos honlap is fel van tüntetve.. Ezeket a szempontokat figyelembe sem vettem :) Azért levelet nem írok a cégnek, de jó ötlet hasonló esetekre :)
2015. márc. 18. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!