Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit lehetne tenni az ellen ha...

Noi333 kérdése:

Mit lehetne tenni az ellen ha folyton kényszert érzek, hogy egyek?

Figyelt kérdés
sziasztok. 25 éves 2 gyermekes anyuka vagyok közel 90 kiló sajnos... :( terhességeim előtt max 60-65kg voltam. azóta híztam meg így. eleinte arra fogtam, hogy biztos unalmamban eszek de nem mert szaladgálok egésznap van elfoglaltságom mert a picijeim meg a háztartás mellett vállalkozást indítok de folyton enni akarok és eszek is ráadásul csupa olyasmit ami hízlal, gumicukor, csoki, édesség, süti, csipsz meg fincsi kaják....valaki tudna hasznos tanácsot adni hogy mit tegyek? nagyon szeretnék lefogyni már. :(

2015. márc. 23. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak egészséges dolgokat tarts otthon. Gyümölcs, zöldség, túró.. Semmi csoki, chips, süti meg egyebek...


Nálunk joghurt van, gyümölcsök... Ma pld. vacsora után sárgarépa és karalábészeleteket nassolt mindneki. :) (Tegnap diót és mazsolát... előtte gyümölcssalátát).

2015. márc. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát megpróbálom illetve muszály lesz ha fogyni szeretnék... mellesleg a kicsiknek is egészségesebb mintha csokit esznek mondjuk... tudom én de az a baj mégis elcsábulok mindig a Tescoban vagy a többi boltban :D :( de megpróbálom köszönöm!
2015. márc. 23. 23:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Menni fog! :) Én is így voltam mint Te.. pár hónap alatt már teljesen megszoktuk, h nem nyulkálunk az édességes szekrénybe, mert max. rágót találunk ott csak :)

(1. voltam).

2015. márc. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Minden kezdet nehéz!

(monta a kezdő betörő is, mikor a kovácsműhelyből cipelte az üllőt)

2015. márc. 24. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akaraterorol tetszett hallani?! Mert, amig nem, egyaltalan nem tudlak sajnalni. Nem sipakolni kell, hanem TENNI ELLENE.
2015. márc. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát igen igaza van mindenkinek! az a legnagyobb baj, hogy addig vagyok lelkes hogy na most egészségesebb életmódot élek amíg be nem érek a boltba mert a nasi felé viszem az irányt. :( :D de az lesz a legjobb ha nem is rögtön hagyom el az édességeket csak több zöldséget, gyümit eszünk egy kicsi nasi talán belefér.... :D
2015. márc. 24. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!