Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Csak zöldség gyümölcs pattanás...

Csak zöldség gyümölcs pattanás ellen?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és nagyon szenvedek a pattanásaimmal. Sok van, és nem tudom eltüntetni őket. A bőrgyógyásztól kaptam krémet, használom is, de nem látok javulást. Ha mondjuk egy ideig csak zöldséget, gyümölcsöt, krumplit fogyasztanék, akkor javulna, igaz?

2015. febr. 28. 11:52
 1/1 anonim válasza:
Mindenkepp javul a bor allapota, ha attersz a novenyi etrendre es kihagyod a ( hus, tejtermek, tojas) es a mindenfele elocsomagolt dolgokat, ami tele van hozzaadott adalekokkal. Egyel csak gyumolcsott (erett allapotban) zoldseget, krumplit, tesztat pl durum vagy rizsteszta, kukoricateszta, rizs, bab, lencse sok zold level mint spenot, jegsalata, fejes salata, petrezselyemzold stb es keruld fozeskor a hozzaadott zsirt, vajat. Pici vizben puhitsd a hagymat pl. Egyel minel tobb nyers zoldseget pl neha egy kis sargarepa, vagy reszelj kis paszternyakot, egy kis nyers cukkini, zoldborso, karalabe stb amit szeretsz. Nagyon fontos igyal sokat, tiszta vizet ne coca colat. Most tini vagy es termeszetes a pattanas de ez az etrend a hormonokat is segit rendben tartani. Egesz biztosan fogsz javulast eszlelni.
2015. márc. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!