Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan állt helyre a vércukors...

Hogyan állt helyre a vércukorszintem?

Figyelt kérdés

(Nem vagyok cukorbeteg, nem szedek semmilyen gyógyszert, nem tudok semmilyen betegségről, hogy lenne nekem)


22/F.


Elindultam reggelizés előtt kerékpárral (tudom, hiba volt, csak nem gondoltam, hogy baj lesz.) otthonról és útközben észrevettem, hogy kezd fehéredni a látásom, leültem még egy padra és kértem járókelőktől segítséget, hogy adjanak valami kis cukros folyadékot, akármit. Nem volt náluk, csak egy kis keksz darab, meg egy kis ivóvíz. Kihívták a mentőket, a keksz nagy részét ájulás közeli állapotban nem akartam lenyelni (nem akartam megkockáztatni, hogy félrenyeljek, ha esetleg elvesztem az eszméletem) így nagy részét ki is köptem, teljesen minimális mennyiség mehetett le a torkomon. 1-2 perc múlva jobban lettem, mire kiértek a mentők már nem volt semmi komoly bajom, mértek vércukrot, 6,5 mmol/liter volt. A mentősök szerint ez nagyon jó. A kérdés az, hogy a semmiből, hogy lett valami? Az a kekszdarab nagyon minimális mennyiségű volt amit lenyelhettem és pár perc múlva nézték a cukrom ami jó volt. Még, ha nagyobb mennyiségű, több cukortartalmú ételt is fogyasztottam volna, hogy ment volna fel ilyen hamar a vércukorszintem?


Válaszokat előre is köszönök!



2015. márc. 26. 14:40
 1/2 A kérdező kommentje:
*köszönöm
2015. márc. 26. 14:40
 2/2 anonim ***** válasza:
lehet, hogy nem azzal volt bajod.
2015. márc. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!