Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ektomorf vagyok. Nem tudok...

Ektomorf vagyok. Nem tudok hizni, pedig probalok napi 5x enni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
175cm es 55kg vagyok. Sajnos olyan nagyon sokat nem tudok enni,mert az alberletet epphogy kitudjuk fizetni,tomegnovelesre nem futja. Tudnatok tanacsot adni,hogy mit es hogy egyek? Ja,es,emellett nagyon soka bicozok.

2015. márc. 26. 23:36
 1/6 Sowilo ***** válasza:
72%
Te is tudod a választ. Ha tudod, hogy nem fussa, akkor nyilván azt is tudod, hogy mire nem fussa. Pontosan tudod, mit és hogyan kellene enned. Sajnos az izom nem olcsó, a legjobb amit tehetsz az az, hogy keresel jobb munkahelyet, vagy olyan országba költözöl, ahol jobbak a fizetések.
2015. márc. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szintiszoli123 ***** válasza:
Ha pedig csak simán hízni szeretnél (vagyis nincs szükséged kondibérletre meg extra csirkehúsra, tojásra, túróra, fehérjeporra), akkor ne mond, hogy kenyérre, rizsre és olajra meg zsírra nincs egy kicsivel több pénz. Ha nem bírsz a mostani, feltehetően szintentartó adagodnál többet enni, akkor a zsiradékok kiválóan alkalmasak arra, hogy kis térfogatban vigyél be sok energiát. Vagyis egyél zsírosabban.
2015. márc. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Először elég lenne a hízás is, mivel aztán kondi nélkül is meg tudnám magamnak építeni szerintem a szálkás izmokat. Most is csinálom a 2 hetes vádligyakorlatokat, a 6 hetes 100 fekvőtámaszos programot, de mivel nincs megfelelő étrendem, ezért sajnos nem izmosodok.
2015. márc. 27. 18:54
 4/6 Sowilo ***** válasza:
Ilyesmivel megfelelő étrend mellett sem fogsz izmosodni, a "2 hetes" vádligyakorlatnak a nevében is benne van, hogy marhaság, és lenyomhatsz te 1000 fekvőtámaszt is, nem leszel tőle izmosabb. Felsőtestre menjen húzódzkodás, tolódzkodás, falnál kézállásból fekvőtámasz, lábemelés függeszkedve. Ha 20-20 megy mindből, akassz magadra súlyt, pl téglás hátizsák segítségével. Lábra 30, 60 méteres sprintek, és robbanékony gyakorlatok, pl dobozra ugrás, helyből távolugrás, stb. Felsőtestre és lábra is edzz heti 2x, így jó lesz.
2015. márc. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ok. köszi
2015. márc. 29. 01:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Rizsnek kilója 200 jómagyarforint
2015. márc. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!