Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Székrekedésem van! Mi tehetek,...

Székrekedésem van! Mi tehetek, hogy megszűnjön?

Figyelt kérdés
Mindez szombaton kezdődött. Már érzem, hogy "tele vagyok" jó lenne megszabadulni tőle. Kipróbáltam házi praktikákat, ettem pár evőkanál étolajat, marékkal eszem a lenmagot, folyamatosan iszok folyadékot, mozogni is voltam, most várom a hatást, de semmi! Mit tegyek?

2015. márc. 30. 16:12
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Glicerines végbélkúp a gyógyszertárból.
2015. márc. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Narancs vagy alma evése citrom facsart leve vízzel hasznos , semmilyen hashajtó vagy olaj nem tesz jót .
2015. márc. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
A kúp marhaság , a gyomra van tele nem a végbele . Ez nem hasznos tipp .
2015. márc. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szeretném minél természetesebb módon megoldani, kúp csak végső esetben, köszönöm
2015. márc. 30. 16:19
 5/10 A kérdező kommentje:
Egész pontosan a vastagbelem van tele :)
2015. márc. 30. 16:21
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Ha ez a teltségérzés már szombat óta van, akkor az is elképzelhető, hogy valami lelassult emésztőszervi mozgással párosuló gyomor-bél hurutról van szó. A kúp is megoldás lehet, de kapató hashajtó teakeverék is. Ezek azért jobbak az étolajnál meg lenmagnál, mivel nincs vele extra tápanyagbevitel.
2015. márc. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igyál sok folyadákot, egyél valamilyen zöldséges levest, vagy főzeléket, nekem az másnap reggelre segíteni szokott, este egy natur joghurtot és most uzsira egyél gyümölcsöt, almát, narancsot.
2015. márc. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A kúp megindítja a folyamatot ott, ahova a szájon át bevett dolgok nem jutnak el. Csak ingert ad, erőlködés nélkül átsegít a nehezén. Nekem bevált. Utána helyes étrend.
2015. márc. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Folyadék, hasmasszázs, sport. De ha érzed hogy kemény a széklet tegyél fel glicerines kúpot, nehogy végbélrepedésed legyen.
2015. márc. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Első hozzåszóló jó tanåcsot adott. Szombat óta az ètel nem a gyomorba hanem a vastagbėlbe, vėgbėlbe van / akadt el. Kùp megkönnyítí a tåvozåst.
2015. márc. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!