Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kamionosoknak fehérje?

Kamionosoknak fehérje?

Figyelt kérdés
Apukám kamionos és nem sok ideje van arra hogy egyen ezért fehérjét szeretne szedni (amit a testépítők szednek). Szerintetek ez mennyire jó ötlet? Továbbá aki kamionos az írhatna egy üzenetet és elláthatna engem(továbbítom apukámnak) egy pár tippel meg trükkel táplálkozással kapcsolatban, meg úgy a kamionos élettel kapcsolatban.

2015. ápr. 4. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Zöldségek?

Hús? Ezeket nem szereti?


Egy sima fehérjeturmix majdnem értelmetlen, fehérjét tartalmaz esetleg cukrot. Ez nem étkezés, nem ennivaló. Ez edzés után jó tápanyag az izmok fejlődéséhez, de ennyi.


Egy férfinak zsírra, zöldségekre (rostok, vitaminok, mikrotápanyagok) van szüksége, és lehetőleg húsra (sonka, kolbász, füstölt/nyers/sült hús)

2015. ápr. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nincs neki ideje elkészíteni. Állandóan hajtják és még egy konzervet sem tud megmelegíteni a szabadidejében. Menet közben tud csak enni de szendvicseken élni.. Főleg hogy azok a szendvicsek elfogynak 3 nap alatt nagyon rossz
2015. ápr. 5. 19:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Túlélésért valamit enni kell, ami van. Ez már nem egészségről vagy ésszerűségről szól, jó a fehérje por is, valamit enni kell.
2015. ápr. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Aki kamionos és olvassa ezt a kérdést az írhatna privit :D Fontos lenne
2015. ápr. 5. 21:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Álljon már meg a menet. Mi az, hogy nincs ideje enni? Erre kell, hogy legyen idő.


Vannak ételek amelyeket hamar el lehet készíteni, én 14 éve kamionozom.


Pár példa: spagetti valamilyen szósszal, nincs szaga, a fülkében is elkészíthető. Kell egy edény, bele víz, só, majd ha forr, bele a tészta. Ha kész, leszűrni, a víz zutty ki az ablakon. Lehet kapni kész szószokat, reszelt sajtot, én kilókat szedtem fel az évek alatt.


De odakint Aldiban, Lidl - ben kapható tortellini is, annak 2 perc a főzési ideje.


Én mindig viszek magammal egy rekesz ( 12 liter) tejet. A széles kupakkal szereltet, abba reggel beledobok 10 - 12 kocka cukrot, napközben megiszogatom.


A franciáknál minden kúton kapni baguette - et. Egy edényben vizet forralok, virslit beledobom, egy baguett - ből, három - négy hot - dog kijön, a virsli mellé hagyma, ketchup, ha esti étkezés pár sör hozzá.


Itthon veszek a piacon egy jó nagy oldal szalonnát, egy zsák öt kilós krumplit. A kedvencem: főtt krumpli, hozzá kockára vágott húsos szalonna. Vékony szeletekre vágott fekete retek (nagyon egészséges), szeletelt hagyma besózva.


Nekem - sajnos - nincs gondom a fehérjével, inkább diétára szorulnék.

2015. ápr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!