Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon nagyon fontos! Tudnátok...

Nagyon nagyon fontos! Tudnátok mondani hízlaló, magas kalória tartalmú ételeket? Előre köszönöm.

Figyelt kérdés
Hízzni szeretnék, de nem igazán tudom mit kéne ennem ami hízlal. Nem nagyon tudom mik a hízlaló ételek. Köszcsi. :D

2015. ápr. 6. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Zsíros kenyér, töpörtyű, szalonna, chips, csoki.
2015. ápr. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sült krumpli ketchup-al, ez a leghizlalóbb étel, mivel a sültkrumpli összeesik, s sokat tudsz belőle kajálni.


Banán, majonézes saláta, gyümilé, szőlő, joghurt,magvak, méz.

2015. ápr. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szénhidrát minnél nagyobb mennyiségben. Tészta félék, kenyér, sütemények, cukor, édesseg, csoki. Magas zsírtartalmú ételek. Hatekonyabb a hízás ha lefekvés előtt eszel, mert nem mozgod le. Nem kell túl sokat enni ezekből csak amennyi egyszerre jólesik, és rendszeresen. A hízás kb a kezdéstől számított harmadik héten indul meg, lassan. Később már könnyebben fosz hízni. A rendszeres testmozgás ha jólesik nem akadályozza túlzottan a hízást.
2015. ápr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Eddig hasonlókat ettem, úgy hogy kösszi a vissza igazolást, és a segítséget!:D
2015. ápr. 6. 18:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Zsíros, szénhidrátdús ételek.


De ha pl. gluténérzékeny vagy, felszívódási zavarod van, akkor hiába eszel meg 5 disznónak elég gabonát, nem fogod hasznosítani, még hájba sem.


Ha viszont megemészted, felszívod akkor jöhet a hamburger, kenyér, tészta, rizs.. cukros öntetek, zsíros ételek (ezek csak szénhidráttal együtt segítik a hízást) , édességek.. :)

2015. ápr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Alapvető, hogy sok kalóriát egyél... Zsíros, szénhidrátszegény ételekkel speciel durván jól fogynak emberek, de sokan elég sokat tudnak enni belőlük, ami tipikusan hízást okoz... Szóval laktatnak, de tömények. Én simán tudok sokat és keveset is enni belőlük. Szénhidrát- és zsírdús étrend mellett viszont több kalóriát viszek be, mert a szénhidrát nem laktat annyira, s ha a test működését nézzük, ez a kombó a "leghizlalóbb".


Azért arra sem árt figyelned, hogy lehetőleg egészségesen egyél, ne mindenfélét össze... Igazából a mennyiség számít, de ezt már írtam.

2015. ápr. 8. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!