Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek milyen az alakom?...

Szerintetek milyen az alakom? Most fogytam 10kg-t ez okozott striákat a bőrömö, van rá valami megoldás? Kép alapján hány cm /kgnak tippeltek és milyen táplálkozási tanácsokat tudtok?

Figyelt kérdés
[link] [link]

2015. ápr. 19. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:

75-80 kg körül saccollak. És sajnos semmit nem tudsz tenni a csíkok ellen. Egy idő után elhalványodnak, de eltűnni sosem fognak. És ha tovább szeretnél fogyni, akkor javaslom, hogy ne hirtelen fogyj le, hanem fokozatosan és mellette mozogj is és akkor nem lesznek ennyire durva csíkjaid.

És ezeket a csíkokat jó pénzért lézeres kezeléssel tudják halványítani, de nem olcsó mulatság. Természetesen sajnos, vagy krémekkel ezeket nem lehet eltüntetni.

2015. ápr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem szép alakod van nem semmi 10 kilót leadni ügyi vagy:)

A striákra nem nagyon tudok gyógymódok de nekem is kijutott belőle bőven mivel abban a korban vagyok hogy hitelen növök, hízok.Hallottam olyat is hogy körkörösen kenegessük testápolóval meg ilyesmiket de a legtöbb helyen azt mondják hogy tanulj meg együtt élni vele.Egy idő után el fognak majd halványulni de nemtudom lehet hogy valaki tud valami jó eltüntetésit tippet adni:D

Szerintem 60-70 kg körül lehet magasságot nem nagyon tudok tippelni kép alapján.

2015. ápr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

striák a hízástól vannak, nem a fogyástól


sportolj és a feszes bőrön annyira nem fognak látszódni a striák

2015. ápr. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10 kg na szép ne hagy abba ha már ilyen jól elkezdted. Akaraterő biztos van, ha eddig sikerült. Én 75-80 kg-ra tippelnék. Én is inkább a hízástól megjelent striákról hallottam, de ne szégyeld legalább tettél a súlyod ellen. :D
2015. ápr. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Körülbelül 65 kg-ra tippelek, ha jóval magasabb vagy 160 cm-nél, akkor 70 kg lehetsz. Sportolj és csinálj hasizom erősítő gyakorlatokat. Este ne egyél kenyeret. A stiák eltűnnek, elhalványulnak 2 év alatt.
2015. ápr. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70-80 kg körül lehetsz.
2015. ápr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
80-85kg körül lehetsz. Striákra köröm virág krémet kenjél, idővel elhalványulnak. Narancs bőrt a combodnál látni, ez további egészséges, tiszta táplálkozással, mozgással és víz ivásával el fog tűnni.
2015. ápr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) nem mindeki tippelt annyira pontosan: 162cm és 88kg voltam akkor de jelenleg 83 vagyok. A striákat tényleg halványítja ez a körömvirág krém. Szerintetek mennyit kéne még fogynom ?
2015. jún. 6. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!