Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gyakori fáradtság ellen...

Gyakori fáradtság ellen milyen vitamin segíthetne?

Figyelt kérdés

Gyakran vagyok kimerült,fáradt,erőtlen.

Dolgozok,házimunka,2 kisgyerek.

Természetesen igyekszem pihenni,megfelelően táplálkozni,de ennyi már nem elég érzem.

Olyan vitamin kellene,amit bátram beszedhetek szoptatás mellett is.

3 hónapos a kicsi,de kérlek ne azt írjátok,hogy fölösleges a vitamin,még csak most szűltem és azért vagyok gyenge.

Muszáj valami!

Köszönöm!


2015. máj. 2. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:

MagneB6

De más vitaminokat is szedhetsz, ártani nem fogsz vele.

2015. máj. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vasad rendben van? Gondolom nézték szülés után. Magzatvédo vitamint szedtél szülés után? A baba vas igényét is te fedezed, ilyenkor is több kell belőle. Szerintem beres cseppet szedhetsz bár nézd meg hogy lehet-e szoptatás mellett is lehet e. Vasat tartalmaz meg altalanos immunrendszer erosito. Meg magnezium.
2015. máj. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A fáradtság az az oxigénhiány első jele! Lélegezz megfelelően, és rágd meg jól a kaját, hogy minél több nyállal keveredjen. Az emésztésbe a nyállal viszel be megfelelő mennyiségű oxigént. A vitaminokat az emésztés során állítja elő a szervezet. Az ételeink tartósítószerekkel (antioxidánsokkal) vannak doppingolva, ezért fontos a bő folyadékbevitel.
2015. máj. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát igen, oxigén.. Hiába a fasza lélegzés ha nincs elég hemoglobin ami szállítja és a vas alacsony szintje miatt alakul ki un. vashiányos vérszegénység formában...
2015. máj. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezért nincs értelme külön kezelni a légzést és az emésztést.

Ha az emésztés nem megfelelően zajlik, a vér csomósodik, ragacsosodik. Ez valóban gátolja a vér szállítóképességét, de ha mindkét irányból megfelelő az oxigénellátás, a vér elváltozása sem jöhet létre. Ugyanakkor megfordítva is igaz, ha a már elkoszosodd vérű szervezetet oxigénnel doppingoljuk, a vér tisztul ki legelőször.

2015. máj. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!