Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tömegnövelő edzés után segíten...

Tömegnövelő edzés után segítene? Vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
16 éves leszek hamarosan, 50 kiló vagyok, 170 cm. Ezen szeretnék változtatni. Értelmes válaszokat kérek...

2015. máj. 6. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Tömegnövelő edzés nincs, mi pontosan a kérdésed?


Egészséges táplálkozás, tömegnövelő (izomfejlődéshez elég tápanyagot tartalmazó) étrend?

2015. máj. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Már bocs, de ezt sosem értettem... Táplálkozz egészségesen, eddz rendesen és akkor arányos, normális testalkatod lesz. Én kb. ugyanennyi voltam ennyi idősen és eszembe se jutott, hogy csak azért hízzak hogy aztán nagyobbra tudjam fújni magam. 16 évesen az iskolai, plusz még amellett egyéb rendszeres mozgás mellett, fejlődő, növekvő szervezettel ne erőltesd már, hogy 80 kiló legyél és akkor majd húú de faszául ki lehet bikkantani magad ezzel a plusz 30 kiló izommal. Ha most egy nagy közhelyet akarnék mondani, akkor azt mondanám, hogy hidd el, az idő majd megoldja. Nem tudtam annyit enni 16 éves koromban, amitől egy kilót is híztam volna - feldolgozza a szervezeted, gyors az anyagcseréd, növekszel. Ennyi. Ne erőltesd. 30 éves koromra feljött rám az a plusz 25-30 kiló magától, de nem örülök neki.
2015. máj. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!