Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Peritol vélemények?

Peritol vélemények?

Figyelt kérdés
Szeretnék hizni 5-10kg-t. Felirja a háziorvos ha nagyon sovány vagyok?

2015. máj. 19. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha sovány vagy, akkor tömegnövelő étrendet kövess.


Ha felszívódási zavarod, betegséged van, akkor gyógy étrendet, ami segít helyrehozni az emésztőrendszeredet.

2015. máj. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy felirja, ha néhány héten belül nem gyarapodsz, akkor egy-két vizsgálat kideriti mi lehet az oka, hogy gyors az anyagcseréd. Egy labor nem árt, most úgyis jön a szünet, több időd lesz magadra.
2015. máj. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

milyen szünet? dolgozok :)

De már voltam vérvételen meg felszivodási zavart meg lisztérézkenységet is néztek de negativ.

Ezért akarom kiprobálni még ezt. már mindent probáltam.

2015. máj. 19. 10:28
 4/8 A kérdező kommentje:
22 éves lány vagyok, 160cm/43 kg.
2015. máj. 19. 10:30
 5/8 anonim ***** válasza:
A Peritoltól eszel ugyan de állandóan álmos leszel. Nálam is volt kóros soványság,és a dokim felírt egy csomó vitamint injekció formájában. azt rendszeresen belémszúrták, hipp-hopp fel is jött vagy 10 kg és emberi fazonom lett.
2015. máj. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A gluténérzékenység teszek mondjuk olyanok is, hogy általában negatív eredményt adnak. Ezt nevezik falsnegatívnak.


Az étvágycsökkentők, növelők.. megbízhatatlanok. Ha valami miatt túlsúly vagy kórosan alacsony testtömeg van, akkor az emésztőrendszer, anyagcsere betegségeit kell rendbe tenni (1) és azzal kell tisztában lenni, hogy nem-e esetleg túlevés vagy alulevés okoz gondot (2) ez a mennyiségi kérdés, előbbi a minőségi.


Maga az éhség, étvágy fokozás/csökkentés nem objektív módszerek. Néha működnek, néha nem.


Mennyit eszel most, hogy ennyire vékonyka vagy?

2015. máj. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

napi 5 x eszek, azzal nincs gond, nemvagyok étvágytalan mindig sovány voltam, ahogy anyukám is, aki terhesség után hizott 45ről 85re. na most nekem volt bél és gyomortürközésem meg vérvételem és semmit se találtak. nemtudom hogy ez mennyire valós. de ezt mondták, szóval lehet genetikai foleg h mindenki vékony a családban.

Csak az a gond h én nagyon szeretnék hizni. mert ha tükörbe nézek és log rajtam minden az elszomorit. azthiszik nem eszek, pedig eszek, nem is keveset még otthon is mondják h mennyit eszek. most kaptam peritolt, felirta a doki. majd meglátjuk ez mennyire hatásos, ittam már nutridrinket is de az se segitett csak pénzkidobás volt. bár nekem minden megéri, úgy mint másnak a fogyókura. legalább pár kilo rám jönne annak is örülnék. :)

2015. máj. 19. 11:56
 8/8 A kérdező kommentje:
kb 4-5 éve kaptam maltofer vastabit attól, vagy nem attól nemtudom, de felhiztam 49 kg.ra 1 honap alatt. azóta tiszta ráncos a böröm. nem tudom a vastabletta ennyire hizlalt volna? vagy többet ettem volna? azota nemvolt vashiányom és nem kaptam már.
2015. máj. 19. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!