Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lebetegedtem és fogytam 5-7...

Lebetegedtem és fogytam 5-7 kilót, és így már majdnem annyi kiló vagyok amennyit szeretnék, mit kellene tennem, hogy tartsam a tömegemet?

Figyelt kérdés

A fogam miatt beteg lettem és nem tudtam igazán enni. Többnyire csak egyszerű ételeket, zsíros kenyeret és sárgaborsó főzeléket ettem, ezért lefogytam 70 kilóra. Egy kalkulátor szerint 67 kg-nak kellene lennem, mit egyek most, hogy már szinte teljesen meggyógyultam, hogy ne hízzak semmit. Nem baj ha nem fogyok, csak ne hízzak.

Edzeni még nem igazán mernék (mert ki lett húzva a fogam és nehogy elkezdjen vérezni a magas vérnyomás miatt vagy valami), inkább csak az érdekelne, hogy mit és mikor (esetleg mivel) egyek. 18/F



2015. máj. 19. 10:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne kenyeret meg tömény szénhidrátokat, hanem alacsony inzulinválaszú zöldségeket, húsokat. Ha zsírt, akkor zsíros zöldséget.


Ha túlzásba viszel bármilyen evést, hízhatsz. Tésztától, kenyértől, rizstől könnyebb, zöldségtől érthető módon nehezebb. Aki húst, zöldségeket eszik, általában jó súlyban van, kivéve ha direkt irdatlan mennyiségeket eszik meg.

2015. máj. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!