Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek milyen ételt...

Szerintetek milyen ételt (ételeket) kell (ene) ennem, hogy egészségesen felszedjek pár kilót magamra? 25 éves fiatalember vagyok,172 centi magas és 55 kiló

Figyelt kérdés
étrend, táplálkozás
2015. máj. 18. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyél párolt mamuszt
2015. máj. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egészséges ételeket, nem tudom, a Te véleményed szerint mik azok. Az sem árt, ha kalóriadúsak, pl. olajos mag, zsiradékok, de persze másból is össze lehet hozni a dolgot, a zsírdús ételek egyeseknél inkább a fogyást segítik, mert laktatóak, jól jöhetnek a szénhidrátdúsabb ételek. Igazából ki kell tapasztalni, Nálad mi jön be, mert ebben nem vagyunk egyformák. Az összetétel és az időzítés is sokat tud jelenteni. Én tudom, hogyan és mikor kell ennem, ha kalóriatöbbletet vagy akár deficitet akarok, s mit vagyok hajlandó enni és mit tekintek egészségesnek, egy másik emberről viszont fogalmam sem lehet. Mivel szeretem az életmódomat, egyszerűen többet ennék s persze edzenék, hogy izmot szedjek fel, igaz, nekem sosem volt túl kevés hájam, de tömegeléskor úgyis jön fel az is, csak éppen akinek olyan a genetikája, annak kevés.
2015. máj. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!