Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha valaki véletlenül lenyel...

Ha valaki véletlenül lenyel egy fél fogpiszkálot ami egy darab husiba volt kilyukadhat a bele vagy gond lehet belöle?

Figyelt kérdés
s.o.s komoly válaszokat várok!!
2008. aug. 30. 19:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha megvan otthon az Egészségügyi ABC, akkor nézd meg, valahol van benne egy ábra, hogy mi történik a lenyelt gombostűvel.

Az a lényeg, hogy ha a gyomrodig leért akadálytalanul, akkor már semmi gáz, mert a gyomorsav elintézi!

2008. aug. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
szerintem ne nagyon tegyél hirtelen mozdulatokat. Szerintem egy fél fogpiszkáló nem lyukasztja ki a gyomrot vagy a belet, és igen, a savak elintézik, ez igaz! Vagy menj az ügyeletre!
2008. aug. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem menj el az orvoshoz mert komoly bajok is lehetnek belőle
2008. aug. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a legbiztosabb az orvos. jobb félni, mint megiejdni.
2008. aug. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Hallotam hogy egy férfinek egy vékonyabb drótdarabka szúrt át valamit, és olyan szintű fájdalmai voltak...És nem is lehetett észrevenni az első röntgenfelvételen! SZóval MINDENKÉPP orvos, mert baj is lehet belőle...
2008. aug. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
anyum is lenyelt egyszer így egy fogpiszkálót..a torkát felkaparta picit, de nagyobb baj nem lett szerencsére!:)
2008. aug. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Egy barátom szintén lenyelt egy egészet,husiba volt göngyölve...vááá...elég szar lehetett neki,de hál Istennek nem lett belőle baja...a helyedben azonban sürgősen orvoshoz mennék,inkább nézzék meg,nehogy gond legyen! Nyugi! Ne félj! Nem lesz baj!
2008. aug. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Mindenképp menj orvoshoz,de láttam egy filmet ami arról szólt,hogy a hegyes dolgok odabent úgy fordulnak,hogy ne tegyenek benned kárt.Azért az orvost ne hagyd ki!
2008. aug. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudom milyen rossz lehet.Egyszer kaptunk háztól disznó hurkát.Este elkezdtem enni amikor észrevettem egy szúrós valamit benne.Még jó hogy nem nyeltem le mert egy tű volt benne :S
2008. aug. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%
Te jó ég,tű???? milyen idióták tesznek tűt egy kajába...brrr!
2008. aug. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!