Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Jobb alakot szeretnék. (híznom...

Yue-chan kérdése:

Jobb alakot szeretnék. (híznom kéne) valaki ért hozzá?

Figyelt kérdés
18 éves lány, 163cm és 45kg vagyok és borzalmasan vézna... nincs semmi örökletes tulajdonságom ami miatt ez normális lenne és nem vagyok anorexiás sem csak hiába eszek sokat nem marad rajtam belőle semmi... Főleg fenékre szeretnék hízni (I want a big booty) de ha bármi feljön az mindig csak a hasamra...

#hízás #hízókúra #alakformálás #segítség itt a nyár
2015. jún. 4. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Elöször is: Mit sportolsz?
2015. jún. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

jelenleg semmit... kb. egy éve hagytam abba a Hapkido-t. (azér kezdtem el fogyni...)

csak nem tudom hogyan kezdjek neki valaminek mer nem akarok most eljárni sehova, inkább itthon mozognék valamit... (be akarok jutni orvosi egyetemre...)

abban reménykedtem h valaki tud valami jó kis edzéstervet + étrendet ami kifejezetten fenékre irányul mert én nem találtam neten olyat ami jónak tűnt...

2015. jún. 4. 12:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor ez a baj. Hidd el, ha sportolsz, akkor izmot szedsz magadra, s nem hájat. Eleinte én sem hittem el... Aerobic/zumba tökéletes izomnövelő. ;)
2015. jún. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"Főleg fenékre szeretnék hízni de ha bármi feljön az mindig csak a hasamra..." - ha ilyen alkat vagy, akkor cseszheted...
2015. jún. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Testépítő edzés és kiszámolt étrend a kulcs, meg rendszeres fenék és láb edzés. Google: Alapismeretek
2015. jún. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!