Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van az, hogy főétkezések...

Miért van az, hogy főétkezések között nem vagyok éhes? Nem tudok többet enni, pedig híznom kéne.

Figyelt kérdés
Nagyon lefogytam, mert kevesebbet ettem, és csak egészséges ételeket, viszont most már mindent eszek, meg most híznom is kéne, de egyszerűen reggelizek, ebédelek, vacsizok, és közte nem vagyok éhes.. és ez így max. 1700kcal (ha nagyon kalóriadús az ebédem) de általában csak 1500 körül van, amitől nem hízok.. Nem vagyok valami aktív sportoló..heti 1x 2x 1 órát sportolok. Most elkezdtem inni napi 1 nutri drinet, amit felírt az orvos (ez 300kcal) de ez meg eltelít, így kevesebbet eszek főétkezésekkor, szóval ugyanannyi a kalória kb.. Úgy meg nem akarom tömni magam, hogy nem kívánom/nem bírom megenni. Mindig úgy érzem, hogy tele a hasam..És nem kívánok szinte semmit...főleg nem az édeset, ha édesre gondolok hányingerem lesz.. Így nem is eszek. Reggelire általában natúr zabpelyhet eszek egy kevés fahéjjal, ebédre változó, mindig mást (hús,hal,zöldségek,tészták,krumpi,rizs,főzelékek..mindenféle) vacsira meg általába teljes kiörlésű kiflit/kenyeret felvágottal, zöldségekkel, vagy natúr joghurtal..ilyesmik.. Mitől lehet ez? És mit csináljak? Min változtassak? Nem akarok nagyon hízni, csak egy kicsit kéne, azt mondta az orvosom..16/L 168cm 45kg
2014. dec. 22. 16:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Tízóraira és uzsonnára egyél gyümölcsöt, az akkor is lemegy ha nem vagy éhes és szükség is van rá, banán még hízlal is, de most van mandarin, narancs, és alma bármikor, az még étvágyat is csinál.
2014. dec. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!