Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 6 hónapja edzek rendszeresen,...

Kissss jouzs kérdése:

6 hónapja edzek rendszeresen, egy héten 6 napot be osztva, minden napra más. Már látszik az eredménye, de most egy hónapja meg álltam. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Pontosabban az lenne a kérdésem hogy az étrend össze-vissza volt nálam,most viszont egy alap étrend szintet be akarok állítani. Reggeli főtt tojás, paprika, paradicsom. Ebéd Rizs vagy kukoricás rizs csirkemell filével, zöldség körettel, vacsora pedig szintén tojás, csak rántotta. Ez egy alap étrendnek meg felel?

2015. jún. 11. 17:00
 1/7 anonim válasza:
Szerintem 6 nap az sok, több pihenőnap kéne jól beállított étrenddel. Bár nem vagyok szakértő, de szerintem ez lehet a gond. Az étrendben nem nagyon tudok segíteni.
2015. jún. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha fejlődni akarsz, akkor többlet kalóriát kell bevinned. Jobb lenne naponta többször étkezned, és több szénhidrátot enned. Egy adag rizs délben elég kevés a testépítéshez.
2015. jún. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, és kezdőként nem biztos, hogy kell a 6 nap, és az egy hét regenerálódás. Próbálj ki más edzésterveket, 3 nap egész testes, vagy 4 nap két felé bontott edzéstervvel. Én 3 napos bontottról álltam vissza egész testesre 1 év után, és úgy veszem észre, hogy jobban fejlődök.
2015. jún. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
AZ alapgyakorlatokra kellene rámenni, ezek adják a tömeget. Osztott edzéstervvel csak finomítod a formát. Ez meg nem étrend, csak hozzávalók. Számold a makrotápanyagokat és légy kalória pluszban. Olvasd el a Sárga Kapszulát, ha még nem tetted volna meg.
2015. jún. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

sasafitness dot com

amit most csinalsz az hibas!

2015. jún. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Egy személyi edzővel beállítottunk egy étrendet, és osztott edzés tervet.

Napi 7 kajálás, amivel meg kapom a megfelelő fehérje adagot és szénhidrát adagot.

Az edzésterv pedig heti 5 nap. Kajálás mellett pedig megfelelő étrendkieg. + tejsavó fehérje.

2015. jún. 15. 17:19
 7/7 anonim ***** válasza:

"egy héten 6 napot be osztva"


"edzésterv pedig heti 5 nap....." most akkor melyik? Mert nagyon nem mindegy. De ha edzovel csinaltad akkor az edzonek a kerdesedre is tudnia kell valaszolni. O megiscsak ismer, lat teged, mi meg itt a nagy ismeretlenbe tippelgessunk??

2015. jún. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!