Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 2 napja elég sokat eszem most...

2 napja elég sokat eszem most el fogok hízni? :c

Figyelt kérdés

2 hétre jöttünk nagymamámhoz és ugye itt vannak finomságok. Az első hetet még tudtam tartani, de tegnap meg ma bezabáltam, és a hét elején becsúszott egy kis csoki meg keksz és 2 liter cukros tea:( például itt a mai menü: reggeli: 2 szelet kenyér 1 virsli

ebéd: 1 merőkanál zöldség leves, 2 kis szelet hús, 1 kis adag krumplipüré

2 alma

1 paradicsom, 1 uborka, 2 szelet hús

és innen volta baj mert egy csomó házi kenyeret ettem:"(

mit egyek? a tegnapi is kábé ilyesmi volt, talán kevesebb de akkor meg sok kekszet ettem:(( mit tegyek? Ha holnaptól normálisan eszek újra nem fogok elhízni? Kérlek segítsetek mert nagyon kétségbe vagyok esve..:'(



2015. jún. 27. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Úr isten, de gyökér vagy, uhh és ilyenekkel van teli a világ...
2015. jún. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja igen, elfelejtettem oda írni, hogy ilyen fajta válaszokra nincs szükségem. Köszi.
2015. jún. 27. 17:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szegénykém, tudom, milyen mikor ott van a sok finom étel, te meg nem eheted.

Ezt most bocsájtsd meg magadnak, ennyitől nem fogsz elhízni, nyugodj meg. Gondolj az egy hétre, amit viszont kibírtál.

És hogy megkönnyítsd a további napokat, amiket még ott töltötök, szerezz be egy-két üveg csemege uborkát, és mikor látod a kekszet meg a csokit, akkor kapj be belőle párat, és utána moss fogat.

A másik tanácsom pedig az, hogy gondolkodj. Ezalatt azt értem, hogy nézz rá a sütire/kekszre, és gondolj bele , hogy miből készült. Liszt, cukor, és csupa olyan dolog, ami ha lemegy a gyomrodba, jó gyorsan felszívódik, és jól megemeli az inzulinszintedet, ami elősegíti a hízást, amit te természetesen nem szeretnél és gondold végig jó alaposan, hogy mi történik majd azzal a keksszel és igyál meg két pohár vizet, és legyél büszke magadra, amiért nem ettél. Nyugodt is leszel, mert nem lesz, ami bántja a lelkiismeretedet. És gondolj arra is, hogy milyen jól fogod érezni magad másnap reggel, mikor úgy ébredsz, hogy megcsináltad.

Tudom, milyen ez és remélem, hogy segítettem.

Sok sikert a folytatáshoz!

2015. jún. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm..:) igazán kedves vagy :))
2015. jún. 27. 17:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit! :)Remélem sikerül megtartani.
2015. jún. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez Neked sok? Teljesen szolid nap. Jó,nem tudom, mennyi a csomó házi kenyér, de az ebéd ilyen extrém visszafogott... Szerintem fogyáskor jóval többet eszem, bár a szénhidrátra igyekszem figyelni, az nekem nem jó, éhes leszek tőle. Viszont pár nap nem a világ, ereszdeahajam evészettől sem szoktam hízni. 2 hétig én nem is tudnék mindennap sokat enni, sőt, ha egyik napom evős, a következőn alig vagyok éhes... Ha Te képes vagy valóban rengeteget enni 2 héten át, akkor inkább vigyázz. Kenyérből ne egyél sokat, sütiből sem kell egy tepsivel, bolti édességek meg sem érik, hogy elrontsd velük az alakodat (a házi más, én még az életmódomból is azokkal lengtem ki, de jók voltak :D)...

A cukros tea is gond, nagyon könnyű özön cukrot bevinni vele s olyan sokat nem nyersz vele...

De napi pár szele extra kenyértől sem fogsz sokat hízni, ez nem megy olyan könnyen, bár vannak, akik azt állítják, hogy rájuk gyorsan felugranak a kilók. De az energiamegmaradás törvénye alapján azért igen sok extra étel kell már 1-2 kiló pluszhoz is, amit az ember rövid idő alatt nem szokott betolni. Van, akinek megy, persze, de amiket Te írtál, azok még nem vészesek. De vigyázz azért. De ne agyalj túl sokat sem rajta, ne tedd tönkre a nyaralást :)

2015. jún. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm mostmár jobban oda figyelek:)
2015. jún. 27. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!