Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ma este beettem pizzaból, de...

Ma este beettem pizzaból, de elotte xsak reggel ettem egy lent emlitett szendvicset, Eveszavaros vagyok es vegre lefogytam 150cm 40kgra es most teljesen felek hogy visszahizom. Mit sináljak a büntudat ellen? Mennyit hizok holnapra?

Figyelt kérdés
Meg most nyaralni vagyok es piszkalnak hogy nagyon keveset eszek es eleg sok dolgot nem eszek ami nagyon hizlal mivel ahogy mondtam Eveszavaros vagyok. 150cm es 40kg vagyok de igyis kovernek erzem magam de mindenkit korulottem pedig vekonynak. Napi kajam: reggel 1szendvocs(zoldsegek,teljesteljes kiorlesukenyerkiorlesukenyer) es fel5korul eszek egy kis fotetelt az a vacsoram ha 6elott nincs kaja akkor csak 1szendviccsel lefekszem.Nagyon sokfele etelt hoznak nekem mert tavaly meg eleg joetvagyu lany voltam. Es tudom hogy rosszul esik nekik hogy nem eszem meg a sutiket vagy joghurtokat vagy ilyesmiket mert joszivuen hozzak nekem. Mar nemtusok semmit meg enni buntudat nelkul. Es amiota itt vagyok csak azzal tomom magam mar biztos meghiztam es otthon mindenki ezzel fog piszkalni. Mit tegyek? Segitseg!!!!!!
2015. júl. 11. 23:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha hazartél menj el pszichológushoz, mert az anorexiába belehahatsz!


Amúgy nem benne lenne a nagy cucc, hanem KIJÖNNI belőle! Ahhoz kell akaraterő, sok sikert!

2015. júl. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!