Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Sovány vagyok. Nem tudok...

Sovány vagyok. Nem tudok hízni, mit egyek?

Figyelt kérdés
Alig van rajtam izom,a lábam túl vékony,anorexiás nem vagyok,elvileg ez az átlagos súly,a többi osztálytársam is ekörül van,de mégis túl vékonynak érzem magam,sőt az os vagyok.Az étkezésem reggeli,ebéd,uzsonna,vacsora.(tehát a szokásos..)Nem tudom,mit csináljak.Szeretnék egy kicsit hízni/izmosodni.Praktikákat szeretnék.:D (Amúgy sokak szerint átlagos vagyok,de soványnak látom magam.)
2015. júl. 14. 10:55
 1/3 Lalaxxx válasza:
Én is ezzel a problémával küzdtem kb 3 évig ettem szerintem többet az átlagnál de most tök könnyen hizok,na nem vok kövér de látszik h eszek pedig annyit eszek mint 3éve,akkot mégsem híztam.Nyugi egyél annyit mint most és majd hízol ís,de ne egyél olyan sokat h hizzál m tul sokat fogsz hízni
2015. júl. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Napi 2× egy pohár folyadékba ezt ragd:10 csepp Béres csepp+5csepp vitamin.Ezt idd meg és hízni fogsz.
2015. júl. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
a sovány lányok a legszebbek ^^ 23f
2015. júl. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!