Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 4 nektarin,3 őszibarack és 1...

4 nektarin,3 őszibarack és 1 alma: 1 napra ez a mennyiségű gyümölcs ugye még nem számít soknak?

Figyelt kérdés
2015. júl. 22. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne sok?
2015. júl. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

(Gyümölcs)cukor bevitel szempontjából. Nem mondom hogy fogyózom, de szeretnék változtatni az étrendemen és néhány kilótól megszabadulni, ezért a rágcsák helyett ezt eszem. Ezen kívül persze diétás kajákat.


21/F

2015. júl. 22. 21:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem sok, pont jó mennyiség.
2015. júl. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tervezd meg az étrended, de ezen nem változtatnék. Nemrég kezdtem el konditerembe járni, odafigyelek a kajára, ki is mérem, de ha két hetente megkívánok egy fánkot megeszem. Nyilván egy versenydiétát elronthat, de még egy normál diéta mellett se okoz semmit...
2015. júl. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gyümölcsszezon van s a gyümölcs, ha nemesített is, még elég természetes tápláléknak tűnik számomra...

Mondom ezt a ketogén diéta elszánt híveként ;) Ilyenkor én is napi szinten eszem gyümölcsöt, sokszor nem is egyfélét. Igaz, keveset, de nekem nem kell sok. De nem tudom elképzelni, hogy a fenti mennyiség gond legyen. Ha már gyümölcsöt sem ehet az ember ilyenkor, akkor minek él, ilyesmik jutnak eszembe gyümölcskedvelőként.

2015. júl. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!