Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyire egészségtelenül...

Mennyire egészségtelenül eszem a mekibe?

Figyelt kérdés

1 BigTasty vagy 2 dupla sajtburger, 1 nagy adag sültburgonya, 1 McFlurry csokis-KitKat-os, 1 csokis shake, 9 McNuggets ( csirkefalatok )


15/L


2010. márc. 6. 09:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nagyon. Ha azonban csak néha-néha eszel ott és ilyesmit, de többnyire egészségesen élsz, akkor nem lesz bajod tőle.

Ha ezen élsz nap mint nap, akkor nagy baj lesz.

2010. márc. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Nézd meg a Super size me című filmet és megtudod.
2010. márc. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ez kamukérdés?:S

nekem normális testsúlyú 15 éves lány létemre (173/54kg)

max 1 mcchicken és egy nagy krulpml fér belém, de az is nagyon sok..

2010. márc. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Már miért lenne kamu kérdés ?

Egyszer vagyunk fiatalok :-))))

A 40 éves nők már nem is emlékeznek a sültkrumpli izére xD Ha én is ilyen sorsra jutok akkor legalább most használjam ki .....:-DD

2010. márc. 6. 10:13
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, 32 vagyok, de szoktam sültkrumplit enni. Mi az hogy a 40 évesek nem is eemlékeznek a sültkrumplira? Vagy 15 fölöttieket még sosem láttál a mekiben? Esetleg 18 fölött tilos bemenni oda?:)
2010. márc. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mert fiatal vagy, ne tedd tönkre magad az ilyen kajával! Havonta, két havonta, fél évente egyszer menj be, kajálj be jól, de ennyi... Nehéz elhinni hogy baromira egészségtelen, és hizlaló, pedig nagyon is az. Amikor olyan idős voltam mint te, volt hogy másfél hétig csak mekis kaján éltem. A végére már nem is volt életkedvem. Semmi friss gyümölcs vagy saláta, ami kicsit feldobna, csak a rengeteg gyors kaja, cukor, zsír... Mostanában inkább főzök magamra, és eszek itthon, mint hogy beugorjak a mekibe. Van hogy nagyon megennék már egy menüt. Akkor elmegyek, eszek és így nincs tőle semmi bajom. Arról nem is beszélve, hogy mennyibe kerül az, ha minden nap ott eszik az ember. Elkészíthetnéd fele ennyiből otthon is magadnak, csak sokkal egészségesebb formában! Igazi húsból, igazi krumpliból... 19/L
2010. márc. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
énis vékony vagyok, de simán megeszem 2 bigmac menüt egymásután. ha nemezt eszed mindennap, semmi bajod nemlesz, ezis elvan túlozva h belehalsz ha a mekiben eszel. ha ez így lenne nemlenne annyi meki. és kicsit több hír szólna arról h xy is meghalt mert a mekiben evett.
2010. márc. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szar lehet neked, tudod az vagy, amit megeszel!! Szóval MŰANYAG!!!
2010. márc. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hát szerintem ha igy folytatod már 20 éves korodra kövérebb leszel. amugy meg csak irigyelni tudlak hogy van annyi zsebpénzed hogy eerre költs.
2010. márc. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hehh , 19:57 : ez őszinte volt :-D

Azért ne irigyelj. Ha igy folytatom tényleg egy bálna leszek, ezért is nem fogom igy folytatni

2010. márc. 6. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!